Бомонд планує відкрити ще два магазини до кінця року: в Києві та Дніпрі

Бомонд планує відкрити ще два магазини до кінця року: в Києві та Дніпрі

28.11.2016 09:00
  801
rau

У столиці торгова точка Бомонд буде розташована в ЦУМ, про обрану локацію в Дніпрі поки не повідомляється.

Про це RAU повідомила прес-служба компанії. Як наголошується в повідомленні, в кінці жовтня мережа розширила географію присутності, відкривши перший магазин в західних областях України. Перший бутік Бомонд у Львові відкрито в ТРЦ Victoria Gardens, і він зайняв площу 400 кв. м. Об’єкт оформлений в новій концепції, що передбачає облаштування фірмових відділів. У торговій точці представлено понад 60 ексклюзивних брендів, серед яких Sisley, Smashbox, Amouage, Serge Lutens, Darphin та інші.

До кінця року магазин мережі з’явиться ще в одному місті України – Дніпрі. Таким чином, мережа буде представлена вже у семи містах країни.

Крім об’єкта в Дніпрі, рітейлер планує вже на початку грудня відкрити нову торговельну точку в Києві. У столичному ЦУМ з’явиться магазин бренду площею 1000 кв. м.

Довідка. Бомонд – мережа магазинів елітної парфумерії та косметики. Мережа представлена в шести містах (Київ, Харків, Одеса, Львів, Вінниця, Запоріжжя) і в інтернеті (bomond.com.ua), працює з усіма провідними світовими брендами (Chanel, Dior, Guerlain, Estee Lauder, Lancome, YSL, La Mer і тд), а також з ексклюзивними брендами, як Sisley, Bobbi Brown, Amouage і багатьма іншими.

ЦУМ оголосив остаточною датою відкриття 3 грудня (+нові фото зсередини)


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку