У Києві відкрилося ще одне WOG CAFE (+фото)

У Києві відкрилося ще одне WOG CAFE (+фото)

24.11.2016 02:30
  542
Ukrainian Retail Association

Новий заклад мережі WOG CAFE, місткістю до 80 чоловік, відкрилося поруч з метро Олімпійська на вул. Велика Васильківська, 63.

Як повідомила RAU прес-служба компанії, площа WOG CAFE склала 145 кв. м. Особливістю нової точки є вікно видачі замовлень, що дозволяє обслуговувати відвідувачів 24 години на добу.

В цьому кафе буде доступний повний асортимент страв і напоїв, що пропонуються закладами WOG CAFE, в тому числі кава-поінт, обладнаний двома інтерактивними кавовими апаратами Franke для самостійного приготування кави та інших напоїв.

«У 2014 році ми запустили проект «найкавовіша кава» з інвестиціями в 3,5 млн євро. У 2015-му відкрили перший міський заклад під вивіскою «WOG CAFÉ». Зараз відкриваємо вже 6-е. Наші продажі кави зросли в 5 разів – з 4 млн до 20 млн чашок в рік. Ми неодноразово заявляли, що рухаємося в бік розвитку рітейл-напряму, і відкриття 200 закладів – це лише питання найближчих 5 років», – розповів директор з маркетингу «ВОГ РІТЕЙЛ» Віталій Ткаченко.

У компанії також повідомили, що до кінця року планується відкриття WOG CAFE в аеропорту «Київ».

Довідка. ВОГ РІТЕЙЛ управляє мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 500 об’єктів у всіх областях України. Також компанія розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережі WOG CAFЕ і WOG MARKET.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку