У кафе Києва і Львова запрацюють українські інтерактивні столи

У кафе Києва і Львова запрацюють українські інтерактивні столи

22.12.2016 09:02
  1399
Ukrainian Retail Association

Перші інтерактивні столи українського виробництва з’являться в кафе у львівському ТРЦ Victoria Gardens, а також у столичному ЦУМ.

Як пише AIN.ua, проект Interactive Restaurant Technology Дмитра Костика, засновника Kodisoft, вже відомий за кордоном — це великі і яскраві інтерактивні столи для кафе. На початку минулого року такий стіл захотів купити собі навіть голова Cisco. Тепер і українські користувачі зможуть оцінити нові технології в ресторанній справі — 24 грудня у Львові відкриється перше українське інтерактивне кафе. Воно знаходиться в ТРЦ Victoria Gardens.

Друге кафе запуститься в ЦУМ, на 6 поверсі, спільно з мережею Good Wine. За допомогою такого столу можна робити замовлення, здійснювати покупки онлайн, дивитися, як готується їжа, спілкуватися з іншими відвідувачами. За словами Дмитра, Kodisoft — єдина компанія в світі, яка виробляє інтерактивні столи спеціально для індустрії харчування.

Зараз інтерактивні столи компанії працюють вже в семи закладах по всьому світу. Пару місяців тому відкрили офіс в Торонто. Канадський прем’єр-міністр вже випробував столик, замовивши з його допомогою «Кроваву Мері».

Більш того, існування таких столів можливо завдяки власному винаходу компанії. «Власна сенсорна технологія Kodisoft – єдина, яка здатна працювати через товсте (до 20 мм) захисне скло. Завдяки цьому інтерактивні столи не бояться вологи, перепадів температур, силових і ударних навантажень», — розповідає засновник компанії.

Сенсори, розроблені Kodisoft, здатні розпізнавати тисячі одночасних торкань швидше, ніж смартфони або планшети, «бачити» форму об’єктів, розпізнавати силу натискання пальців.

Про стресостійкість столів команда навіть зняла відео, де по сенсорній поверхні ходять дівчата на підборах:

Всі ці технології розроблені та вироблені в Україні, на власних потужностях Kodisoft.

В Україні компанія буде працювати по тій же моделі, що і за кордоном. «Нам буде важко фінансово, адже тут загальна кількість податків значно вище, ніж у багатьох інших країнах, де наше обладнання не обкладається митом. Але я вірю в український ринок і буду тримати таку ж ціну, як і для закордонних клієнтів. Хоча і розумію, що це виглядає як повний ідіотизм: обладнання виробляється в Україні, та все одно працювати тут виходить дорожче», — каже Костик.

Джерело: AIN.ua

Читайте також –

Революція в шопінгу: Amazon запустив офлайн-магазин без кас, продавців і черг


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку