UKRAINIAN CRM FORUM: як бізнесу вижимати максимум з CRM-систем

UKRAINIAN CRM FORUM: як бізнесу вижимати максимум з CRM-систем

18.04.2017 11:15
  540
rau

20 квітня, в НСК «Олімпійський», відбудуться Другий мультивендорний CRM FORUM: «Як вижати з CRM-системи максимум: впровадити, перебудувати бізнес-процеси і додати сервіси»  та виставка CRM продуктів і сервісів.

Під час Другого мультивендорного CRM FORUM: «Як вижати з CRM-системи максимум: впровадити, перебудувати бізнес-процеси і додати сервіси» форуму мова йтиме про розвиток вже встановленої CRM-системи; про нові функції та інновації на прикладі реальних E-Commerce і Retail кейсів; про те, як налаштувати Data mining і подальшу обробку даних для успішної роботи департаментів продажів і маркетингу; про те, як автоматизувати бізнес-процеси в компанії для кращого customer journey; як збільшити продажі (без збільшення маркетингових бюджетів); як побудувати ефективні крос-продажі та чому недостатньо використовувати стандартні можливості CRM для аналізу.

Подія буде корисною для власників і директорів компаній з великими обсягами клієнтських даних, маркетинг-директорів, керівників з продажу, розвитку бізнесу та відносин з клієнтами, фахівців з клієнтського сервісу, ІТ та бізнес-аналітики в проектах CRM.

Програма форуму складається з трьох секцій: «Налаштування продажів, сервісу і маркетингу», «Запорука успіху під час впровадження CRM» та «Додаткові сервіси до CRM-системи або як вижати максимум?».

Спікерами форуму виступлять: В’ячеслав Волоха, Chief e-Commerce Officer, Citrus.ua; Олександр Попов, IT-директор, «Будинок Іграшок»; Ганна Зотова, Customer Experience Strategist, Good Wine; Валерій Бондар, керівник програми лояльності мережі супермаркетів “VARUS”; Микола Булава, Генеральний директор INTEGROS; Максим Плахтій, СЕО Karabas.com; Євген Лісіцин, Директор з консалтингу Glowbyte Consulting; Ганна Прокоп’єва СЕО/CO-owner, TComTech (інтегратор Microsoft); Сергій Конюхов, аналітик-стратег, BI Smart; Олег Лесов, CEO SoftCube; Дмитро Суслов, директор українського офісу «1С-Бітрікс» та інші.

Паралельно з форумом проходитиме виставка існуючих CRM продуктів і сервісів, яка об’єднає провідних вендорів і інтеграторів CRM-систем та дозволить, не гаючи часу, провести переговори та вибрати підрядника.

Для членів і партнерів Асоціації рітейлерів України знижка для участі у форумі – 10%!

Для участі у виставці необхідно заповнити форму за посиланням http://www.crmforum.com.ua/exhibition

UKRAINIAN CRM FORUM — це щорічне місце зустрічі лідерів галузі, обмін досвідом з визнаними експертами-практиками, неформальне спілкування з колегами і нові знайомства для розвитку бізнесу.

Детальніше про форум та виставку читайте на http://www.crmforum.com.ua/

Довідка про організаторів

Ukrainian E-commerce Expert – комунікаційна платформа, яка об’єднує компанії, що працюють на ринку електронної комерції в Україні.

CrossSellGuide – агентство цільового маркетингу, спеціалізується на аналізі показників роботи бізнесу, поведінки клієнтів компанії, прикладному застосуванні інструментів data mining, моделюванні і запуску персональних комунікацій з існуючим клієнтом.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку