В UBI Fashion Center відкрився бутік van Laack

В UBI Fashion Center відкрився бутік van Laack

31.03.2017 01:05
  462
Ukrainian Retail Association

Бутік німецького бренду van Laack відкрито в шопінг-спейсі DN8 в столичному UBI Fashion Center.

Як повідомила rau.ua прес-служба компанії, він розташований на третьому поверсі UBI Fashion Center, в шопінг-спейсі DN8, де на площі 180 кв. м представлена чоловічий класичний діловий і повсякденний одяг.

В асортименті бутіка, крім чоловічих сорочок, представлені піджаки, штани, трикотажні кардигани, пуловери, поло, аксесуари, краватки і нижню білизну.

Також тут буде діяти послуга індивідуального пошиття сорочок від бренду van Laack. Клієнт бутіка зможе самостійно вибрати тканину сорочки, замовити вишивку монограми і проконтролювати всі деталі аж до типу комірця. Після цього замовлення буде відправлятися на мануфактуру van Laack в Німеччину. У компанії запевняють, що ексклюзивну сорочку німецького виробництва клієнт зможе отримати вже через місяць після замовлення.

Бутик van Laack відкрит щоденно з 12:00 до 21:00 за адресою: Киев, вул. Дорогожицька, 8 (3-й этаж).

Довідка. Бренд van Laack – один з найстаріших у світі виробників чоловічого одягу преміум – класу. Він був заснований в 1881 році Генріхом ван Лааком, який відкрив у Берліні фабрику з виробництва чоловічих сорочок. Зараз компанія представлена вже близько 100 фірмовими магазинами в різних країнах світу.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку