Ролики тижня: Файно маркет, Сільпо, Нова пошта, Київстар та Vodafone Ukraine

Ролики тижня: Файно маркет, Сільпо, Нова пошта, Київстар та Vodafone Ukraine

30.06.2024 09:00
  473
Дарія Осіїк

Щотижня з’являються нові креативні рекламні ролики відомих брендів і ритейлерів. У цій добірці ми зібрали ролики від українських торговельних мереж та представників суміжних галузей.

Файно маркет

Мережа Файно маркет створила відеокліп, у якому звернулась до своїх клієнтів з проханням робити покупки в її магазинах, а бонуси “файники” у мобільному додатку донатити на прилад нічного бачення для наших воїнів. “Нашим оборонцям необхідна дуже спільна файна поміч — тож не будь байдужим! Відправляй донати, щоб їх світлі очі, мали змогу бачити щодня і щоночі. Наближаймо «Файну перемогу» разом!” – наголошують в мережі.

Детальніше про цю ініціативу можна дізнатись у мобільному додатку Файно маркет у розділі “Файний двір”.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Файно Маркет (@fayno.market)

Сільпо

Сільпо оприлюднила два відео, де топ-менеджери розповідають про переваги роботи в компанії.  

Комерційний директор мережі Сільпо Віктор Вардіміаді розповів чим відрізняється робота в його відділі від класичного уявлення про роботу комерсантів.

“Білі комірці, награна посмішка та постійні телефонні дзвінки — якщо ти так уявляєш комерсанта, тоді ми тебе точно здивуємо. Драйв, цікаві кейси, а головне – команда, перед якою не встоять жодні комерційні гори. З нами круто!” – запевняють в Сільпо.

А заступник директора офісу будівництва та управління нерухомістю мережі Сільпо Валентин Зінчак та його помічниця Віра Касім-Заде розповіли чим займається їх підрозділ.  

“Дивовраження існують не лише в казках, їх створює команда офісу будівництва та нерухомості. Дизайнерські магазини й сучасні фудхоли приваблюють гостей і захоплюють професіоналів. Нам потрібні твої ідеї та натхнення, і навіть без досвіду роботу для тебе знайдеться місце в команді. Приєднуйся до офісу будівництва та нерухомості!” – так в Сільпо заохочують українців приєднуватись до їх команди.

Нова пошта

Нова пошта у новому рекламному ролику у креативний спосіб розповіла про послуги нового складу фулфілмент, який знаходиться в Одесі, де український бізнес може скористатись сервісом пакування, зберігання та відправлення посилок по Україні.

Київстар

Мобільний оператор Київстар у новій рекламній кампанії знайомить свою бізнес-аудиторію з SIM-картами, які будуть корисні як для невеликих підприємців, так і для великих компаній. Спеціальні ІоТ SIM-картки, встановлені на обладнання, об’єднають усі пристрої підприємства в єдиній мережі. Це рішення підійде усім – від логістики до виробництва, від охорони до логістики. 

Vodafone Ukraine

А мобільний оператор Vodafone Ukraine у новому відео показав, що коїлось за лаштунками знімального процесу, коли головним героїм рекламного року був справжній гепард, який випробовував швидкість мобільного інтернету.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку