Головна > Новини > Новини партнерів > Спікери Amazon, Adidas, Manolo Blahnik і Burger King виступлять на The Retail Summit
Спікери Amazon, Adidas, Manolo Blahnik і Burger King виступлять на The Retail Summit

Спікери Amazon, Adidas, Manolo Blahnik і Burger King виступлять на The Retail Summit

На The Retail Summit, який пройде 10-11 березня 2020 року в Дубаї, ОАЕ, виступить 80 спікерів найвідоміших та інноваційних світових брендів, включаючи Amazon, Adidas, Manolo Blahnik, Burger King, Harvey Nichols, The Body Shop і багатьох інших.

The Retail Summit збере понад 900 ключових осіб у світовому ритейлі: власників, керівників та їх заступників міжнародних компаній сфери роздрібної торгівлі та суміжних галузей. На заході будуть обговорюватися нагальні питання, що змінюють глобальний ландшафт рітейлу, інноваційні технології, досвід і стандарти роботи з клієнтами, клієнтський досвід, нові бізнес-моделі і принципи сталого розвитку.

На The Retail Summit виступлять 80 ексклюзивних спікерів найвищого рівня: директорів, лідерів бізнесу, підприємців і новаторів. Серед них Ханна Мерсер (Hannah Mercer), віце-президент adidas; Фернандо Мачадо (Fernando Machado), генеральний директор з маркетингу, Burger King; Христина Блахник (Kristina Blahnik), CEO, Manolo Blahnik; Девід Бойнтон (David Boynton), CEO, The Body Shop; Даршан Мехта (Darshan Mehta), CEO, Reliance Brands та інші.

Для членів и партнерів Асоціації рітейлерів України діє спеціальна знижка на відвідування саміту в розмірі 50%*

Вартість участі без знижки – £1,995. Для B2B-компаній – £3995.

*За деталями звертайтесь:

  • Олеся Кобцева
  • Client manager Ukrainian Retail Association
  • +38 050 313 74 53
  • o.kobceva@rau.ua

Щоб отримати більше інформації про подію відвідайте сайт саміту або скачайте програму The Retail Summit.

Про автора