Голова Асоціації ритейлерів України Андрій Жук виступив на Всесвітньому ритейл-конгресі у Парижі

Голова Асоціації ритейлерів України Андрій Жук виступив на Всесвітньому ритейл-конгресі у Парижі

19.04.2024 01:51
  974
rau

Андрій Жук виступив на головній сцені заходу Workd Retail Congress і розповів про стан українського ритейлу, виклики та особливості роботи бізнесу в умовах повномасштабної війни. 

Серед головних тез виступу:

  • попри постійні ракетні обстріли український ритейл зростає;
  • у порівнянні з довоєнною кількість відкритих торговельних точок (17 396) нинішня кількість працюючих магазинів більша на 4%. Враховуючи що в березні 2022 року не працювала майже третина торгових точок (29%), загальне відновлення за 22 місяці війни сягнуло 33%;
  • успішні факти: міжнародні ритейлери, як H&M та Indetex відновили свою роботу; масштаби ритейлу LPP Sinsay – зросли;
  • роздрібна торгівля в Україні виступає стратегічним центром стійкості та підтримки громадян під час кризових ситуацій;
  • Асоціація ритейлерів України бере активну участь у вирішенні критичних питань національної продовольчої безпеки.

“Порівняно з довоєнною кількістю відкритих торгових точок (було 17 396), нинішня кількість працюючих магазинів на 4% більша (а це 18 134). Ці дані свідчать про те, що ми не тільки вижили, але й адаптували бізнес до нових реалій, український ритейл розвивається та зростає, незважаючи ні на що”, – йдеться у промові Андрія Жука.

Своїм виступом голова Асоціації відкрив сесію під назвою “Як почути голос роздрібної торгівлі: глобальні асоціації роздрібної торгівлі”. 

У панельній дискусії також взяли участь світові лідери галузі:

  • Жак Крейсель (FCD та FIRA);
  • Хелена Дікінсон (Британський консорціум роздрібної торгівлі);
  • Біджу Курієн (Асоціація ритейлерів Індії);
  • Марк Баум (FMI – Асоціація харчової промисловості).

«Під час зустрічі та панельної дискусії, що проходили в закритому форматі, я мав можливість особисто поспілкуватися з керівниками профільних асоціацій найбільших світових економік. Це важливо для подальшого розвитку на всесвітній арені Українського ритейлу та просування товарів вироблених в Україні. Також це налагодження зв’язків для виходу нових міжнародних ритейлерів в Україну, які зараз ретельно розглядають цю можливість», – акцентував Андрій.

Лідери світових асоціацій роздрібної торгівлі говорили про стан глобального клімату для ритейлу та відносини з урядами, про складні умови, зважаючи на цьогорічні виборчі процеси у більшості країн світу, а також про відносини між галуззю та глобальними урядами.

Серед української делегації були присутні Тетяна Бурда, співзасновнця Invogue Fashion Group та Владислав Бурда, СЕО RedHead Family Corporation, а також Тетяна Карлова, CEO Invogue Fashion Group.

Щорічний конгрес збирає ключових лідерів галузі для обміну інноваційними ідеями та стратегіями. Участь Асоціації ритейлерів України у цьому заході підкреслює непохитну стійкість та здатність українського ритейлу розвиватися всупереч усім викликам.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку