Призначення осені в рітейлі: Аврора, Будинок Іграшок, ISEI, Comfy та Київстар

Призначення осені в рітейлі: Аврора, Будинок Іграшок, ISEI, Comfy та Київстар

06.12.2023 09:00
  2773
Дарія Осіїк

Які зміни відбулися за останні місяці на топ-посадах українських компаній сфер рітейлу та суміжних галузей.

Аврора

З початку листопада Олеся Оленицька була призначена на посаду Director of Government Relations, Security and Public Affairs мережі Аврора.

Вона посилить команду компанії своєю експертизою в рітейлі, та, серед основних завдань на посаді, має розбудувати ефективну діяльність компанії у сфері корпоративних комунікацій, антикризового менеджменту, впровадження комунікаційних та безпекових політик, співпраці з медіа, ефективного управління репутацією, налагодити ефективну взаємодію мережі з представниками державних органів влади.

Олеся Оленицька закінчила Національний університет Тараса Шевченка, де здобула диплом магістра журналістики з відзнакою, вчилася в аспірантурі та викладала журналістську майстерність. Також Олеся закінчила юридичний факультет Національної академії управління України та в Школу публічної політики Лі Куан Ю Національного університету Сингапуру.

Олеся має великий досвід роботи в рітейлі. Свій кар’єрний шлях вона починала в медіа, зокрема, працювала на радіо та телебаченні. Також Олеся працювала в прес-службі Адміністрації президента України та прес-секретарем депутатської групи у Верховній Раді. Близько десяти років Олеся Оленицька працювала в компанії Philip Morris Україна, де пройшла шлях від спеціаліста до керівника відділу комунікацій та корпоративно-соціальної відповідальності.  У 2014 році Оленицька приєдналась до компанії Metro Україна, очоливши напрям комунікацій та корпоративно-соціальної відповідальності, а у 2016 році перейшла на посаду директора Government Relations and Public Affairs.

Будинок іграшок

З 1 листопада 2023 року новим CEO мережі Будинок іграшок став Роман Горошко. 

До листопада 2023 року Роман Горошко займав посаду голови наглядової ради мережі магазинів Будинок іграшок. Цей досвід дав йому можливість заглибитись в специфіку ринку та сформувати подальший план розвитку компанії.

Як повідомили RAU в прес-службі компанії, Роман Горошко має значний досвід роботи на керівних посадах у міжнародних виробничих та дистриб’юторських компаніях з розміром бізнесу в управлінні до $200 млн. Так, протягом 2019-22 років він займав посаду CFO компанії KIVI, яка є українським розробником та виробником Smart-TV під однойменним брендом KIVI, що реалізується як на локальному, так і на європейських ринках.

У період з 2016 по 2019 роки обіймав посаду CFO в компанії Eurogold Industries Ltd., житомирської компанії, яка є одним з найбільших у світі виробників прасувальних дошок, сушарок, драбинок та інших побутових товарів, експортером української продукції у понад 60 країн світу.

З 2007 по 2014 рік Роман обіймав посади регіонального CFO та CEO в публічній ізраїльській компанії Frutarom, яка є однією з найбільших у світі виробників та постачальників інгредієнтів для харчової промисловості з географією продажів по всьому світу.

«Як CEO мережі Будинок іграшок я сконцентруюсь перш за все на проектах з підвищення операційної ефективності бізнесу, сталому зростанні, розширенні та оновлені мережі. Також одними із основних векторів розвитку має стати розширення асортименту магазинів за рахунок власного імпорту, розробки власних торговельних марок, поглибленні співпраці з українськими виробниками, а також впровадженні нових стандартів обслуговування», – цитуються у повідомленні слова нового керівника мережі.

ISEI

Новим СЕО мережі ISEI призначено Костянтина Дороніна.

Костянтин понад 15 років займав керівні посади у департаментах продажів та маркетингу двох найбільших телекомоператорів України, де займався розвитком рітейл-мереж.

Зокрема, в компанії Київстар Костянтин Доронін керував монобрендовою мережею з понад 500 магазинів.

На посаді СЕО компанії ISEI Костянтин займатиметься розвитком роздрібної мережі як в Україні, так і за її межами. Також він працюватиме над покращенням клієнтського досвіду та асортименту мережі.

“Компанія ставить амбітні задачі стосовно трансформації бізнесу. Наразі ми всією командою прагнемо синергії корейської якості та українського сервісу, і я радий долучитись до цього процесу”, – зазначив новий СЕО мережі ISEI.

Comfy

Ігор Хижняк, CEO компанії Comfy, найбільшого рітейлера з побутової техніки та електроніки в Україні, отримав звання «СЕО року». Голосування за кращих керівників компаній та HR-професіоналів відбувалось у рамках Всеукраїнської щорічної премії HR Pro Awards.

Професійне журі премії оцінило прагнення СЕО компанії до побудови здорової сталої системи, що розвивається та дає можливості для розвитку кожному співробітнику. Особливостями корпоративної культури Comfy є людиноцентричність та увага до потреб співробітників та клієнтів, акцент на ефективність бізнес-процесів та прозора й чесна комунікація на всіх рівнях.

Попри всі сучасні виклики, команді компанії під керівництвом Ігоря Хижняка вдалось не лише стабілізувати та відновити повноцінну роботу мережі, а й перейти до активного розвитку. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну було відновлено 4 зруйнованих та відкрито 19 нових магазинів Comfy різних форматів по всій Україні, а частка онлайн-продажів перевищила 30%. Компанія є лідером в сегменті «Побутова техніка та електроніка» за обсягами продажів, з якості сервісу та сум сплачених податків.

Нагадаємо, що Ігор Хижняк приєднався до команди Comfy 2007 року, у 2011 році став операційним директором, а у 2017 році — генеральним директором (CEO) компанії. За період роботи Ігоря Хижняка на керівних посадах компанія отримала статус гравця національного масштабу, перейшла до омніканальної бізнес-моделі, провела повний реформат всієї мережі магазинів та продовжує діджиталізацію процесів. CEO Comfy підтримує українське військо та волонтерський рух з 2014 року та активно залучає команду до проектів з підтримки захисників та захисниць.

Цьогоріч Всеукраїнська премія HR Pro Awards вже вдруге відзначила командні та особисті досягнення представників HR-професії. 40 експертів оцінювали понад 100 проєктів у 12 різних номінаціях. Серед рітейлерів нагородами також відзначено Fozzy Group та Метро Кеш Енд Кері Україна. 

Київстар 

Незалежним невиконавчим директором Ради директорів Київстар стане колишній держсекретар США Майкл Р. Помпео.

Помпео приєднується як партнер щойно створеної в США стратегічної та фінансової консалтингової, інвестиційної фірми Impact Investments, яка прагне розвивати довгострокові партнерські відносини з провідними світовими компаніями в різних галузях і регіонах.

«Я з гордістю приєднуюся до VEON і Київстар у їхній надзвичайній службі народу України, наданні такого необхідного зв’язку та цифрових послуг. Я також вітаю материнську компанію Київстар VEON за її лідерство в інвестуванні в Україну, її власну довгострокову відданість та ініціативу Invest in Ukraine NOW.

Саме завдяки приватному підприємництву й інвестиціям Україна забезпечить своє економічне майбутнє та успіх, і я з нетерпінням чекаю на можливість зробити свій внесок у ці гідні похвали зусилля», — зазначив Майк Помпео.

Крім того, генеральний директор VEON Group Каан Терзіоглу очолив Раду директорів Київстар. Терзіоглу сказав, що такі зміни разом з інвестиціями в $600 млн у телеком-інфраструктуру та повною відмовою компанії від роботи на російському ринку відображають відданість VEON Україні її відновленню та відбудові.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку