Призначення місяця: SPAR Україна та Наш Край, Алло, Flowers.ua, Metro AG

Призначення місяця: SPAR Україна та Наш Край, Алло, Flowers.ua, Metro AG

03.06.2024 09:00
  904
Дарія Осіїк

Які зміни відбулися за останній місяць на топ-посадах українських і світових компаній сфер ритейлу та суміжних галузей: хто змінив посаду, залишив компанію чи пішов на підвищення.

SPAR Україна та Наш Край

 З 26 квітня мережі SPAR та Наш Край, які входять до складу інвестиційної групи VolWest Group, очолює новий генеральний директор Олександр Нехін. Про це RAU повідомила прес-служба мережі. “Наша компанія дуже динамічна, маємо амбітні цілі та плани розвитку, щоб втримувати лідерські позиції на ринку продуктового ритейлу України”,  зауважив генеральний директор інвестиційної групи VolWest Group Роман Корсак

Саме тому було прийняте рішення підсилити команду та призначити нового генерального директора мереж SPAR та Наш Край.

Водночас попередній СЕО Віктор Мольченко відтепер обійматиме посаду директора з розвитку та відповідатиме за відкриття нових сучасних торговельних закладів, рестайлінг та ребрендинг наявних, а також за постійне впровадження інновацій у діяльність мереж.

Олександр Нехін має вагомий і різноманітний досвід роботи у сфері ритейлу. Починав карʼєру з продавця, а згодом пройшов усі управлінські щаблі: категорійний менеджер, керівник відділу збуту, операційний директор, комерційний директор тощо. Зокрема, він працював та здобував досвід у Fozzi, Мʼясна точка, Салют, дистриб’юторській компанії “Волиньторг-Галичина”. 

“Наш Край та SPAR це великі компанії з міжнародним ім’ям та історією. Я завжди хотів працювати у великій і системній компанії. Зараз це для мене виклик, бо я розумію, що управляти такими масштабними мережами буде не просто. З деякими процесами я ще не достатньо знайомий,  але ця робота — це розвиток і рух вперед. А рух — це життя”, розповів про своє призначення сам Олександр Нехін. За його словами, він ретельно ознайомиться з усіма процесами, аби зрозуміти, які достатньо просто підтримувати, а які необхідно змінити чи підсилити. 

Алло

Директоркою з персоналу групи компаній Алло з травня стала Лариса Брувер, екс-CHRO Citibank Україна та 1+1 media. В Алло вона керуватиме усіма HR-функціями та відповідатиме за ефективне управління персоналом та розвиток команди компанії.

«Алло посідає топові позиції серед е-commerce бізнесів України. З нами працює близько 3000 професіоналів, для яких компанія є надійним роботодавцем та пропонує цікаві завдання. Щоб за поточних надскладних умов продовжувати розвиватися, щоб стати стійкими та кращими, ми посилюємо HR-функцію сильним професіоналом. Досвід та експертиза Лариси допоможуть Алло зростати та впевнено почуватися на динамічному та конкурентному ринку», — зазначив СЕО Алло Максим Раскін. 

Лариса Брувер має 20-річний досвід роботи та значні досягнення у сфері управління персоналом, зокрема, й в e-commerce. Лариса обіймала керівні посади у національних та міжнародних компаніях – Citibank, Digital Innovation AG, TheXecutives, Adobe Commerce, 1+1 media, Nokia, eBay та Magento Commerce. Вона формувала потужні команди, розробляла та впроваджувала HR-стратегії, бренд роботодавця, програми з розвитку талантів і лідерства, підбору й оцінювання персоналу. Визнанням результатів роботи пані Брувер стало неодноразове потрапляння у професійні рейтинги, а компанії, де вона працювала, згадувалися у рейтингах кращих роботодавців.  

«Приєднатися до команди Алло та очолити дирекцію з персоналу — особлива честь для мене. Основне моє завдання полягає у впровадженні провідних HR-практик, спрямованих на посилення ROI людського капіталу, подальший розвиток e-commerce-компетенцій та збереження ДНК унікальної культури компанії», — додає HRD Алло Лариса Брувер.

Наталія Блощинська, яка з початку року тимчасово виконувала функції директорки з персоналу, обійме посаду заступниці директорки з персоналу Алло. Вона фокусуватиметься на розробці та впровадженні стратегічних проєктів з управління персоналом, а також на бізнес-партнерстві з департаментами ІТ та зовнішньоекономічної діяльності групи компаній Алло.

 Flowers.ua

Денис Піддубський пішов з компанії Flowers.ua, де він працював з серпня минулого року та займався розвитком офлайн-мережі. До цього Денис два роки займав посаду директора з розвитку мережі Аптека АНЦ.

“Такий шлях. Шлях пошуку амбітних, інноваційних, спроможних та антикрихких компаній. З сильною візією, чіткою стратегією, потужною операційною частиною та невгамовною жагою до експансії”, – так прокоментував пан Денис своє звільнення з Flowers.ua.

Нагадааємо, що до Аптеки АНЦ Денис Піддубський дев’ять місяців працював на посаді керівника відділу розвитку мережі супермаркетів Varus. За цей час компанія почала працювати в нових регіонах і розробила нові інструменти для подальшого розвитку.

Раніше Денис більше 10 років (2004-2014) пропрацював у корпорації АТБ, де пройшов шлях від аналітика до заступника директора напрямку, відповідаючи за розробку стратегії розвитку мережі, експертну оцінку об’єктів для розміщення магазинів тощо.

Потім топ-менеджер близько року займав посаду директора з експертної оцінки та розвитку компанії “Український Рітейл”, яка управляла мережею магазинів Брусничка. Там він провів масштабну реорганізацію існуючої структури і штату, розробив нову методику оцінки об’єктів і працював над оптимізацією взаємодії з іншими підрозділами.

Metro AG

Metro AG провела важливі зміни у складі правління, які націлені на підвищення операційної ефективності та збільшення обсягів гуртових продажів. Зокрема, CEO Групи, Штеффен Ґройбель, очолить Metro Франція та увійде до складу правління Metro Німеччина. Він також продовжить відповідати за онлайн-маркетплейс Metro Markets and Dish.

Штеффен Ґройбель

Крістіане Гізен обійме посаду операційного директора та буде відповідальною за всі інші країни Metro і збереже за собою роль директора з питань праці. На попередніх місцях роботи Крістіане вже мала досвід операційного управління міжнародною компанією. 

Крістіане Гізен

Рафаель Гассет, наразі операційний директор, відповідальний за регіональне управління в Раді директорів, покидає компанію за взаємною згодою сторін.

Metro Україна тепер буде входити до центрального кластеру групи, партнером якого стане Атіла Йенсен. 

Атіла Йенсен

Член правління Клод Саррай, директор з клієнтського досвіду та мерчандайзингу, покидає Metro, щоб зайняти керівну посаду в іншій компанії. На його місце призначений Гійом Деруйтер. До цього часу він обіймав різні керівні посади в Metro, останнім часом він відповідав за управління всіма фахівцями FSD в групі.

Гійом Деруйтер

Фінансовий директор групи, Ерік Рігер, згодом стане відповідальним за ІТ в Metro Digital. 

Ерік Рігер

Ці зміни мають на меті підсилити проактивний підхід Metro AG до трансформації та адаптації бізнесу в умовах динамічного ринку та допоможуть зміцнити позиції компанії як лідера в галузі гуртової торгівлі. Це також підвищить ефективність роботи правління Metro.

Всі зміни в правлінні набули чинності з 1 червня 2024 року.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку