Піца без піцайоли: компанія «Мама, ну купи» запускає новий вендинговий автомат – «Turbo Pizza»

Піца без піцайоли: компанія «Мама, ну купи» запускає новий вендинговий автомат – «Turbo Pizza»

05.07.2024 10:40
  416
rau

«Turbo Pizza» – це перший в Україні вендінговий автомат, який готує смачну італійську піцу всього за три хвилини. Планується відкриття понад 15 локацій в столиці та далі розвиватися Україною.

Ще рік тому власник мережі вендингових автоматів «Мама, ну купи» Віктор Оношко в інтерв’ю для RAU заявив про плани масштабувати бізнес та запустити піцерію самообслуговування. Анонс нового продукту відбувся на початку 2024 року, а у березні з’явився перший вендинговий автомат Turbo Pizza в місті Одеса, запущений франчайзі.

Що таке «Turbo Pizza»

Turbo Pizza – не просто черговий вендінговий автомат, а технологічний та зручний аналог класичної піцерії з 69 смаками. Займає всього 1,5 кв. м та може встановлюватися в ТРЦ, університетах, бізнес-центрах, житлових комплексах тощо. Автомат обладнаний великим екраном, на якому користувач спостерігає за процесом приготування піци та може безпосередньо її купити. Також має антивандальну систему захисту та охолоджувальну систему для якісного зберігання продукту. 

Готова піца має індивідуальне зручне пакування: коробку та прибори, що дозволяє насолоджуватися нею будь-де та будь-коли.

Дистанційне управління автоматами дозволяє контролювати бізнес з будь-якої точки світу за допомогою онлайн CRM-системи. Це забезпечує ефективний моніторинг і швидке реагування на будь-які зміни в попиті. Також всі франчайзі мають цілодобову технічну підтримку та персонального менеджера. 

І вже стартував продаж франшизи Turbo Pizza. Стартова інвестиція – $19 700, середній чек на піцу – 160 грн. З урахуванням продажів від 30 одиниць на день, чистий прибуток становить від 40 000 грн на місяць, що забезпечує окупність протягом 10-15 місяців. А всі деталі про придбання франшизи на сайті https://turbopizza.com.ua


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  52
Усі новини ринку