Усі виступи West Franch Forum 2024 можна подивитися за донат

Усі виступи West Franch Forum 2024 можна подивитися за донат

14.06.2024 11:17
  744
rau

Бізнес-академія практичного менеджменту РМВА з генеральним партнером міжнародною мережею супермаркетів SPAR в Україні органіували щорічний франчайзинг-форум West Franch Forum 2024, який цьогоріч відбувся в онлайн-форматі та тривав цілий день.

Тема події у 2024 році була «Франчайзинг в умовах невизначеності: перспективи та стратегії росту». Спікери говорили про адаптацію бізнес-моделей франчайзингу до мінливих економічних умов, використання цифрових технологій для покращення ефективності та залучення клієнтів, розвиток стійких практик ведення бізнесу в Україні, стратегії входу на нові ринки та налагодження міжнародних партнерських відносин.

Участь взяли чотирнадцять спеціалістів у своїй галузі та власників, чи топ-менеджерів провідних компаній України. Вони розповідали про те, як адаптуватися до сучасних умов, куди варто інвестувати та як втримати свій бізнес й масштабувати його. Серед спікерів: Андрій Кривонос – голова директорату Асоціації франчайзингу  України, Катерина Бенівська – співзасновниця компанії Most Franchising, Віктор Мольченко – директор з розвитку мереж супермаркетів Наш Край та SPAR UA, Наталія Козловець – керівниця відділу франчайзингу Мережа пекарень Ваш Лаваш, Антон Гушилик – власник компанії Сито, Андрій Ющенко – засновник франшизи кавʼярень самообслуговування Zernova, Олена Коронотова – співвласния та керуюча партнерка idnt та інші.

Якщо хтось пропустив форум, то має нагоду переглянути усі відео у записі.

Організатори надають їх за донат, який піде на укомплектування аптечок військовим. Донат у розмірі 500 гривень можна перерахувати на сайті: https://www.medtechnopark.com.ua/

Для того, аби отримати доступ до відеозаписів організатори просять заповнити форму: https://forms.gle/dtsA8tn9HjveDewG8 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  49
Усі новини ринку