Всі. Свої відкрили новий простір українських брендів у ТРЦ Respublika Park (+фото)

Всі. Свої відкрили новий простір українських брендів у ТРЦ Respublika Park (+фото)

21.05.2024 02:45
  1093
Дарія Осіїк

У ТРЦ Respublika Park відбулося урочисте відкриття оновленого простору українських брендів Всі. Свої.

На площі у 1000 кв. м розмістився ретельно підібраний асортимент від понад 50 локальних виробників одягу, взуття та аксесуарів. Більшість представлених брендів ексклюзивно презентовані лише у ТРЦ Respublika Park.

Концепція нового простору Всі. Свої відображає актуальні тенденції – інклюзивність, об’єднання людей у спільноту, підтримку локальних виробників. Магазин розділений на кластери, що відрізняються візуально та функціонально, також облаштована інклюзивна примірочна.

“Ми обираємо шлях знайомства українців з якісними локальними брендами та поставили перед собою місію – ми не тільки про одяг та комерцію, для нас важливим є знайомство з локальними митцями та культурою”, – зазначає CEO мережі Всі. Свої Артем Федосов.

Комерційна директорка ТРЦ Respublika Park Олена Яценко додає: “Відкриття концептуального простору Всі. Свої – це нова перлина в намисті наших орендарів. Ми раді, що змогли запропонувати відвідувачам ще більше якісних українських брендів у форматі, що відповідає сучасним трендам ритейлу”.

Святкове відкриття 18 травня супроводжувалося розіграшами, комплементами для перших відвідувачів та концертом хедлайнера заходу – гурту Kazka. 

До партнерства з нагоди відкриття долучилися виробник їжі нового покоління Green Chef, мережа beauty-просторів Backstage, онлайн-сервіс виклику таксі Uklon, fashion-платформа Fematch та мережа еко-чисток KIMS.

Окрім брендового одягу, на відвідувачів чекають арт-колаборації. Зокрема, простір доповнюють картини українського художника Євгена Клименка. Також, протягом двох місяців у просторі діятиме експозиція “Храми”, створена у співпраці з творчим об’єднанням майстрів кераміки GORN.

Довідка. Respublika Park — супер-регіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальною площею 300 000 кв. м. Власником ТРЦ є австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, яка була створена у Відні в 2013 році та спеціалізується на сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк активно працює на ринках нерухомості в Центральній та Східній Європі. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку