Varus.ua приєднується до сервісу Visa Token Service

Varus.ua приєднується до сервісу Visa Token Service

13.06.2024 10:20
  802
Дарія Осіїк

Інноваційна технологія від Visa забезпечить клієнтам мережі зручність транзакцій та захист від платіжного шахрайства. 

Varus посилює безпеку онлайн-оплат для своїх клієнтів у партнерстві з Visa, глобальним лідером у сфері цифрових платежів. Для цього в мережі почали використовувати технологію Visa Token Service (VTS), яка замінює реквізити платіжної картки на унікальний цифровий ідентифікатор — токен. Відтепер оплата онлайн-замовлень на varus.ua здійснюватиметься за допомогою токенів, забезпечуючи додатковий захист від шахраїв. 

Щоб скористатися безпечними електронними оплатами на varus.ua з Visa Token Service, користувач має залишити дані картки на сайті мережі, після чого її буде токенізовано. У випадку втрати картки або закінчення терміну її дії картку не потрібно буде перезапускати вручну. Більше того, Visa надає окремий токен для мобільних та онлайн-платежів (у тому числі через NFC) для кожного клієнта, унеможливлюючи потрапляння чутливих даних до рук зловмисників.

Крім захисту платежів та особистих даних, нова технологія також надасть клієнтам можливість побачити улюблені скіни карток в особистому кабінеті на varus.ua

Інтеграція varus.ua з сервісом VTS підвищить загальну безпеку транзакцій і збереження конфіденційної інформації наших клієнтів. Ми завжди на перше місце ставили безпеку та комфорт, саме тому Varus приєднався до цієї технології”, — коментує e-commerce директор Varus Олег Спірін.

Запущена в Україні 2016 року технологія Visa Token Service стала потужним поштовхом для розвитку електронної комерції в країні, убезпечивши цифрові платежі від шахрайства. Наразі Україна посідає п’яте місце у світі за проникненням оплат токенами і є лідером з токенізації на регіональному та навіть глобальному рівні. Ми раді розширити коло партнерів, які використовують цю технологію, щоб ще більше тримачів карток Visa могли здійснювати покупки зручно та безпечно будь-де та будь-коли”, — зазначає старша директорка, голова департаменту Visa по роботі з торговельно-сервісними підприємствами й еквайрингу в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи Наталія Войтович.

Технологію Visa Token Service було впроваджено у 2014 році. З моменту запуску до сервісу приєдналося більш ніж 150 партнерів зі 137 країн, зокрема, онлайн-магазини, виробники мобільних пристроїв, провайдери послуг електронних гаманців і платежів та еквайри. 

Довідка. Varus — національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість — 108 супермаркетів у різних містах України та DarkStore у Києві. Мережа Varus працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини To Go і сервіс усвідомлених покупок varus.ua.

Visa (NYSE: V) — світовий лідер індустрії електронних платежів. Щороку Visa обробляє платіжні трансакції між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями в понад 200 країнах. Наша місія – об’єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, аби сприяти процвітанню споживачів, бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей в усьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтеся більше на сайті Visa.com.ua.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  54
Усі новини ринку