В Івано-Франківську відкрився вже другий магазин Цитрус

В Івано-Франківську відкрився вже другий магазин Цитрус

24.08.2023 11:50
  992
rau

24 серпня, в День Незалежності України, Цитрус відкрив другий магазин у місті Івано-Франківськ. Він знаходиться в новому ТРЦ Велес на вул. Вовчинецькій, 225 А.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, площа магазину складає 216 кв. м. Оформлення магазину – це поєднання української історії, історії міста та яскравої самобутності Цитрус. Все це уособлює в собі великий малюнок на стіні прикасової зони. “Він поєднав у собі найважливіші символи – величного митця, на честь якого було назване місто, калину, ластівку, бавовну, колосся пшениці – кожен побачить у ньому щось своє, щось важливе та особисте”, – розповіли в компанії. 

Відкриттям цього магазину компанія продовжує свою місію – зробити найпотрібніші гаджети та передові технології доступними для всіх українців. У новій торговій точці кожен зможе знайти щось для себе – від аксесуарів до техніки для дому: смартфони, телевізори, ноутбуки, розумні гаджети, роботи-пилососи та багато іншого вже чекають на своїх покупців. 

З нагоди відкриття, як завжди, діятимуть знижки до 50% на ексклюзивні позиції лише для жителів та гостей Івано-Франківська. Пропозиція діятиме з 24 по 28 серпня включно.

На загальний асортимент у мережі зараз знижки до 55% на честь початку нового навчального року. 

Для ще зручніших та вигідніших покупок Цитрус створив зручний навігатор – позначку “Ось Це”. Бачите її на товарі, можете сміливо обирати його собі – він пройшов відбір експертів. Найбільш топові пропозиції збирають у таких категоріях:

  • новинка – нові моделі, які точно заслуговують уваги;
  • круть – найбільш популярні товари серед клієнтів мережі;
  • ексклюзив – офіційно можна придбати лише в Цитрус;
  • вогняна ціна – має краще співвідношення ціна/якість. 

“Наша команда докладає всіх зусиль, щоб забезпечити приємний і комфортний досвід від покупок у кожному місті України. Незалежно від того, чи ви шукаєте щось конкретне, чи просто бажаєте побачити новинки світу електроніки, ми завжди готові надати необхідну допомогу та інформацію. А ще, відкриття нового магазину – це чудовий спосіб привітати наших клієнтів з Днем Незалежності України”, – поділилися в компанії. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  47
Усі новини ринку