Ukrainian E-commerce Expert проводить конкурс серед українських інтернет-магазинів E-Awards 2017

Ukrainian E-commerce Expert проводить конкурс серед українських інтернет-магазинів E-Awards 2017

22.03.2017 08:00
  533
rau

Учасниками конкурсу E-Awards 2017 стануть  інтернет-проекти та сервісні компанії (логістичні, фінансові, маркетингові), які працюють в Україні.

Асоціація рітейлерів України виступає інформаційні партнером Ukrainian E-commerce Awards – 2017.

У 2017 році найкращих обиратимуть у чотирьох номінаціях -«Вибір споживачів» (6 категорій), «Прорив року» (1 категорія), «Кращий В2В продукт для e-commerce» (3 категорії) та «Людина року в e-commerce».

Необхідно відзначити, що у номінації «Кращий В2В продукт для e-commerce» визначаються три кращих продукти (не компанія, а саме рішення, яке вона пропонує), які на думку гравців ринку e-commerce вплинули на ефективність бізнесу, комунікацію з клієнтами, просування, розвиток нових напрямків, поліпшення сервісу тощо.

«У цьому році ми суттєво оновили список номінацій, відобразити досягнення всієї галузі в цілому і виділити найбільш яскраві тренди, – розповідає Ірина Холод, СЕО Ukrainian E-commerce Expert. – Ми виділили окрему номінацію для сервісних компаній, як для невід’ємної частини ринку e-commerce. Так само в номінацію «Вибір споживача» додали категорію «YouTube-канал» як тренд, що набирає обертів і популярності. А також пропонуємо споживачам вибрати найкращий, на їх думку, зарубіжний інтернет-магазин».

До складу журі увійшли лідери думок ринку e-commerce, представники інвестиційних проектів, сервісних компаній і профільних ЗМІ. Споживачі також можуть проголосувати за свій улюблений інтернет-магазин. Для цього достатньо заповнити анкету на сайті http://rating.e-awards.com.ua/

E-Awards 2017 організований за підтримки компаній Нова пошта, MeestExpress, ІнТайм і ZAMMLER

Довідка. Ukrainian E-Commerce Awards – це незалежна професійна премія, що присуджується кращим гравцям ринку e-commerce. Головна мета нагороди – створити силами галузевої спільноти знак відмінності, що гарантує кінцевому покупцеві надійність послуги і безпеку покупки. А також виділити незвичайні досягнення гравців e-commerce в Україні за останній рік.

Ukrainian E-commerce Expert – комунікаційна платформа, присвячена бізнес-процесам і регулюванню діяльності компаній на українському ринку електронної комерції.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку