У І кварталі 2024 року мережа Алло відкрила 5 магазинів та оновила 13 (+фото)

У І кварталі 2024 року мережа Алло відкрила 5 магазинів та оновила 13 (+фото)

01.04.2024 08:30
  605
Дарія Осіїк

Алло продовжує розширювати географію офлайн-мережі омніканального роздробу та стає ще ближчою до клієнтів, щоб робити покупки та отримувати онлайн-замовлення було зручніше. Впродовж І кварталу ритейлер відкрив п’ять нових шоурумів та оновив 13, наразі мережа становить 306 торгових точок.

Два Алло Express у Києві та Алло у Львові

16 січня запрацював новий Алло Express на проспекті Академіка Глушкова, 13 Б, у Києві. 7 лютого відкрито Алло у Львові у ТЦ Sodova на Садовій, 2 А. 8 березня на АЗС ОККО у Києві у форматі корнера запрацювала друга точка видачі Алло Express за адресою: вул. Міська, 1/1. З лютого у новому приміщенні працює Алло у Бахмачі за адресою: Героїв України (Першотравнева), 20; також тут було розширено асортимент товарів. А 26 березня у новому приміщенні розпочав роботу Mi Store у Києві у ТЦ Globus на Майдані Незалежності. 

«Ми прагнемо стати ще ближчими до наших клієнтів та зробити процес покупки максимально зручним. Пріоритетним завданням у поточному році є розвиток точок видачі Алло Express. Впродовж лютого-березня клієнти вибирали Алло Express для доставки дрібної побутової техніки, ноутбуків, телевізорів, навушників та смартфонів. Оновлення магазинів, розширення асортименту товарів та брендів сприятимуть кращому вибору клієнтів під час покупок. Вони зможуть особисто протестувати в Алло технологічні новинки та інновації», – зазначає директор із розвитку та форматів Алло Микола Астапов.

Київ, Дніпро, Кропивницький, Свалява, Хмельницький, Вінниця:
13 оновлених точок

У січні оновлено та переобладнано три флагманських шоуруми в форматі Мах: у дніпровському ТРЦ Караван, столичному ТЦ Gorodok Gallery та єдиний Алло Мах у  Кропивницькому. Тепер тут значно більший вибір телевізорів та інноваційної побутової техніки. У Києві оновлено Алло у ТЦ Doma center. 15 січня переформатовано єдиний Алло у Сваляві – тепер тут є бренд-зони Apple, Samsung та Xiaomi, стенди з акустикою, ноутбуками, телевізорами та побутовою технікою. 

У лютому оновлено найбільший Алло Мах – у ТРЦ Respublika Park що у Києві. Тут з’явилася дрібна побутова техніка світових виробників: пилососи, праски, кавомашини, грилі, мультиварки, а також фени та стайлери. Окремо виділено товари для геймерів і представлено більше ноутбуків та телевізорів. З кінця лютого у Дніпрі після ремонтних робіт знову працюють Алло та Mi Store у ТРЦ Appolo, який було пошкоджено ракетою ворога 29 грудня 2023 року. 

1 березня запрацював оновлений Алло у столичному ТРЦ Хіт Mall – після переобладнання та з новою зоною з геймерскими аксесуарами, а також більшою кількістю смартфонів та телевізорів бренду Samsung. Оновлено Алло Мах у хмельницькому ТРЦ  Оазис – магазин працює з 8 березня.  З 24 березня у дніпровському ТРЦ Nео Plaza відчинив двері оновлений Алло з розширеним асортиментом товарів для геймінгу. Роботи з оновлення завершено й у Алло Мах у вінницькому ТЦ Мегамол. А 31 березня запрацював оновлений Алло Мах у центрі Києва, за адресою: Хрещатик, 21. 

Довідка. Алло – маркетплейс національного масштабу з інноваційними товарами від електроніки та інструментів до іграшок та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Перша в історії креативна директорка компанії Swarovski Джованна Енгельберт працює над тим, щоб бренд став привабливим для...
time icon  
  147
Усі новини ринку