Для будівництва ТРЦ Khortitsa Mall: Budhouse Group отримає кредит від банку BGK

Для будівництва ТРЦ Khortitsa Mall: Budhouse Group отримає кредит від банку BGK

28.12.2021 11:59
  1744
Костянтин Симоненко

Компанія Budhouse Group отримала підтвердження кредитного комітету польського державного банку BGK для фінансування будівництва запорізького ТРЦ Khortitsa Mall.

Цей матеріал доступний російською мовою

Про це в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна повідомив операційний директор Budhouse Group Максим Гаврюшин. “Загальний обсяг інвестицій (у будівництво ТРЦ Khortitsa Mall) оцінюється в 110 млн євро. Проект плануємо реалізувати із залученням позикових коштів. Вже отримали підтвердження кредитного комітету банку BGK, це той самий банк, який фінансував ще один наш проект – ТРЦ Nikolsky”, – повідомив Максим Гаврюшин.

Назвати суму кредиту він пообіцяв у січні, коли її буде оголошено у релізі самого банку. Топ-менеджер також повідомив, що концепція запорізького ТРЦ Khortitsa Mall повністю змінена, але збережено обсяг та ключові якорі. Площа ТРЦ Khortitsa Mall складає 91 000 кв. м, зокрема 69 000 кв. м – орендна.

“Будуть дев’ятизальний кінотеатр Multiplex, дитячий розважальний центр Smile Park, близько 250 магазинів, фуд-корт. З’явиться публічний простір для заходів. У нас є новий проект, за конструктив та інженерну частину відповідає Altis, архітектор фасадів Андрій Пашенько. компанія Unibep, зараз вже проводиться випробування паль на майданчику”, – додав операційний директор Budhouse Group.

Завдяки залученню кредиту проект планують відкрити навесні 2024 року.

Довідка. Budhouse Group – компанія повного циклу, що займається інвестуванням, розвитком та управлінням стійких активів у сфері нерухомості. З 2009 року компанія відкрила чотири торгові центри: ТРЦ Fabrika (Херсон), ТРЦ Lubava (Черкаси), ТРЦ Forum (Львів), ТРЦ Nikolsky (Харків) та готель Khortitsa Palace (Запоріжжя). На стадії реалізації два проекти – ТРЦ Yessa (Одеса) та ТРЦ Khortitsa Mall (Запоріжжя).

Читайте також –

Максим Гаврюшин, Budhouse Group: Яким буде новий запорізький ТРЦ Khortitsa Mall


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку