Новий магазин Територія мінімальних цін: відкриття у Івано-Франківську

Новий магазин Територія мінімальних цін: відкриття у Івано-Франківську

05.09.2023 08:15
  665
rau

20 серпня 2023 року розпочав роботу новий шопінг-центр Територія мінімальних цін у ТЦ Велес за адресою вул. Вовчинецька, 225. Він став другим магазином у місті та четвертим магазином мережі у новому форматі – в білих кольорах, з білим обладнанням та з дерев’яними панелями, великою кількістю світлової навігації.

Як повідомила RAU прес-служба компанії, площа магазину становить біля 2000 кв. м, що дозволяє ефективно використовувати простір для організації торговельного залу та розмістити асортимент в понад 100 000 одиниць різних товарів для всієї родини.

Свято відкриття, яке відбувалось 25 та 26 серпня відвідало понад 10 000 клієнтів.  

Як завжди, гостей розважали міми, родини могли отримати подарунки за покупки та гарантовані знижку на наступні покупки. 

Довідка. Територія мінімальних цін – це мережа шопінг–центрів для всієї родини, яка працює на ринку вже 14 років. Це 17 великих магазинів (2000-3000 кв. м кожен) одягу, взуття, іграшок, галантереї, товарів для відпочинку для всієї родини – всього понад 500 000 найменувань різних товарів. 12 магазинів Територія мінімальних цін знаходяться в Києві, два у Львові та Івано-Франківську, один у Чернігові. Їх місія – дарувати задоволення від життя, створюючи простір вдалих покупок якісних сучасних товарів для всієї родини за розумною ціною.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку