Відкриття магазину мережі Sport City у ТРЦ Аладдін

Відкриття магазину мережі Sport City у ТРЦ Аладдін

18.04.2023 08:15
  663
rau

Dragon Capital Property Management продовжує оновлення пулу орендарів у ТРЦ Аладдін незважаючи на воєнний стан. Так, наприкінці лютого 2023 року відбулося відкриття магазину мережі спортивних товарів Sport City.

Магазин розташований на мінус першому поверсі ТРЦ і займає площу 410 кв. м. У магазині представлений широкий асортимент спортивного одягу, взуття й аксесуарів від провідних світових брендів. У своєму асортименті мережа пропонує широкий вибір товарів від всесвітньовідомих виробників, таких як Nike, Adidas, Under Armour, Puma, Asics, Columbia, Skechers та інших. Крім того, у магазинах Sport City можна знайти товари для всіх видів спорту – від бігу та футболу до фітнесу та йоги.

«Зараз мережа Sport City налічує понад 30 магазинів по всій Україні та продовжує розширюватись, тому відкриття у ТРЦ Аладдін було одним з етапів розвитку нашої мережі», – каже Олександр Мисонець, операційний директор мережі магазинів Sport City.

Олена Ткачук, комерційний директор ТРЦ Аладдін, прокоментувала: «Ми впевнені, що магазин стане популярним серед покупців та особливо – серед клієнтів нещодавно відкритого спортпростору Apollo Next, надасть їм можливість придбати найновіші товари зі світу спорту за доступними цінами».

Довідка. ТРЦ Аладдін розташований поруч із ст. м. Позняки по вул. Гришка, 3 А. Орендна площа торгового центру складає більше 11 850 кв. м. У 2019 році його придбала компанія UCPIH Ltd, що входить в групу компаній Dragon Capital. Портфель об’єктів торговельної нерухомості Dragon Capital також включає ТЦ Piramida і Smart Plaza Obolon у Києві, Sky Park у Вінниці та Victoria Gardens у Львові загальною площею понад 170 000 кв. м.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проекти житлової та комерційної нерухомості.

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює керуюча компанія – Dragon Capital Property Management, яка складається з команди топ-професіоналів ринку комерційної нерухомості України. Під управлінням Dragon Capital PM знаходиться 28 об’єктів комерційної нерухомості, з них 12 об’єктів офісної нерухомості, 6 об’єктів торгової нерухомості та 10 логістичних комплексів, площею 647 000 кв. м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку