Вже в цьому році в західному регіоні України відкриються три нових ТРЦ та розпочнеться будівництво ще трьох ТРЦ

Вже в цьому році в західному регіоні України відкриються три нових ТРЦ та розпочнеться будівництво ще трьох ТРЦ

29.03.2024 11:53
  1366
Іван Зайцев

На різних стадіях реалізації на заході країни знаходяться одразу шість проєктів нових торгово-розважальних центрів сумарною площею понад 180 000 кв. м. Про це повідомляє консалтингова компанія Retail & Development Advisor (RDA), яка виступає ексклюзивним брокером та консультантом цих ТРЦ.

ТРЦ Україна, Ужгород, GBA 20 434 кв. м, GLA 11 710 кв. м

Відкриття заплановане на грудень 2024. До кінця весни будуть завершені будівельні роботи, а влітку розпочнеться облаштування фасаду та проведення внутрішніх робіт. У ТРЦ буде представлений продуктовий супермаркет Alma площею близько 3000 кв. м, бренди LPP, Брокар, Золотий Вік, Укрзолото, інші національні та міжнародні бренди. Зараз вже підписана низка угод з торговими операторами та більшість протоколів про наміри укладання основних договорів. В компанії RDA впевнені, що завдяки ідеальному місцю розташування, формату, відсутності конкуренції та tenant-mix із найкращих брендів, ТРЦ Україна приречений на успіх.

ТЦ Росвигівський, Мукачево, GBA 5600 кв. м, GLA 3500 кв. м

 

Наприкінці року також очікується запуск у Мукачеві торгово-розважального центру Росвигівський, який розміститься на перехресті вулиць Росвигівська та Генерала Петрова. Це зробить його зручним як для пішохідного трафіку, так і для автомобільного. Додаткових відвідувачів торговельному центру також забезпечуватиме близькість траси міжнародного значення Київ – Чоп. Якорем об’єкта буде продуктовий супермаркет Alma площею 1300 кв. м, в ТЦ також будуть представлені бренди LPP, Алло, Золота Країна, Prostor та інші.

ТРЦ А7, Івано-Франківськ, GBA 10 000 кв. м, GLA 7500 кв. м

ТРЦ відкриє свої двері відвідувачам в листопаді 2024 року.

Компанія RDA вже розпочала процес підписання попередніх угод з орендарями, серед яких бренди LPP, Fly Kids, Золота країна та низка інших операторів.

ТРЦ Family Mall, Стрий, GBA 26 100 кв. м, GLA 17 000 кв. м

Цей торгово-розважальний комплекс розташується на вул. Болехівська, 2.

RDA завершує роботу над збільшенням площі ТРЦ за рахунок розширення площі забудови. Він матиме підземний паркінг на більш ніж 300 паркомісць та наземний на 135 паркомісць. ТРЦ Family Mall відкриється двома чергами: перша буде запущена в ІІ кварталі 2025 року, друга – в 2026 році.

ТРЦ Kvartal City, Львів, GBA 51 300 кв. м, GLA 22 500 кв. м

Будівництво ТРЦ Kvartal City розпочнеться в найближчі місяці. В межах реалізації цього проєкту планується спорудження будівлі загальною площею 51 300 кв. м, з яких 12 000 кв. м займатиме багаторівневий паркінг, ще 10 000 кв. м – підземний паркінг. Під відкриття операторів торгівлі буде відведено 22 500 кв. м, а під офісну складову – 2450 кв. м. Також в ТРЦ Kvartal відкриється кінотеатр I-MAX площею близько 3400 кв. м. Запуск об’єкта в роботу девелопер планує вже в І кварталі 2026 року.

ТРЦ Warshawsky, Тернопіль, GBA 64 367 кв. м, GLA 33 000 кв. м

Цьогоріч має стартувати будівництво найбільшого в місті та одного із найбільших в західному регіоні ТРЦ Warshawsky. Це, безперечно, найочікуваніший і найбажаніший для ритейлу ТРЦ в Україні. Компанія RDA, яка створила концепцію та є ексклюзивним брокером об’єкту, попередньо анонсувала, що загальна площа ТРЦ складе 64 367 кв. м включно з автовокзалом та паркінгом, а ще 33 000 кв. м будуть торговими. Втім, зараз RDA проводить удосконалення концепції комплексу з метою збільшення торгових площ, зважаючи на ажіотаж ритейлерів, і разом з тим, планує зробити паркінг більшим та комфортнішим. Оновлений концепт ТРЦ Warshawsky в RDA обіцяють представити на виставці RAU Expo – 2024, що пройде у Києві 12-13 червня.

Також на RAU Expo компанія RDA представить кілька нових проєктів над концепціями яких зараз працює команда.

Довідка. Retail & Development Advisor працює на українському ринку вже понад десяти років. Компанія надає повний комплекс послуг у сфері торговельної нерухомості. Вона пропонує послуги розробки архітектурної концепції, брокериджу, управління нерухомістю, аутсорсингу відділу розвитку/оренди ТЦ, аналітики ринку тощо. RDA є лідером українського ринку і за результатами 2023 року в черговий раз була визнана кращим консультантом з торговельної нерухомості в Україні, ставши переможцем престижної всеукраїнської премії RAU Awards-2023.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Перша в історії креативна директорка компанії Swarovski Джованна Енгельберт працює над тим, щоб бренд став привабливим для...
time icon  
  148
Усі новини ринку