ОККО інвестувала ще 3,5 млн євро в оновлення автопарку

ОККО інвестувала ще 3,5 млн євро в оновлення автопарку

04.04.2024 08:15
  880
rau

 Мережа АЗК ОККО продовжує оновлювати свій парк транспортних засобів для перевезення нафтопродуктів.

Компанія уклала новий контракт з шведським виробником авто Scania на придбання 22 автомобільних тягачів SUPER R 460. Вісім цих машин уже в Україні, решта прибуде найближчим часом. Крім того, мережа додатково придбала десять напівпричепів-цистерн марки Everlast. Загалом на ці придбання компанія спрямувала більше 3,5 млн євро.

«Ми отримуємо значний економічний ефект від роботи власного автотранспортного підрозділу. Це дає змогу знизити витрати на зовнішні перевезення, уникнути затримок з постачанням та забезпечити максимальний контроль над логістикою. Як результат, якість та вчасність обслуговування наших клієнтів і нашої мережі АЗК тримаємо на найвищому рівні», – коментує Віктор Філоненко, керівник автотранспортного напрямку ОККО.

Наразі у складі транспортного підрозділу ОККО працює 16 автоколон у різних регіонах держави, а це понад 250 одиниць техніки для перевезення пального. За останні кілька років цей парк оновився більш як наполовину, і середній вік машини становить зараз шість років. Водночас від початку повномасштабного вторгнення мережа ОККО передала для потреб різних військових частин ЗСУ вісім автотягачів, сім напівпричепів-паливоцистерн та два напівпричепи-авіазаправники.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку