Мережа KFC розширилась в Україні до 60 закладів

Мережа KFC розширилась в Україні до 60 закладів

05.07.2024 03:52
  413
rau

ТОВ “Тесті Фуд”, яка є франчайзі американської мережі KFC, відкрила в Україні два нових ресторани, один з яких став ювілейним.

17 червня у Кривому Розі почав працювати KFC площею 288 кв. м. Заклад має 64 посадкових місця та KFC Drive. Новий ресторан знаходиться на першому поверсі ТРЦ Victory Plaza.

Просторий, з панорамними вікнами, з кіосками самообслуговування і традиційними українськими елементами в дизайні – це вже третій заклад у місті, проте він має хорошу відвідуваність та високі продажі.

Новий KFC у Гостомелі став 60-м рестораном в Україні. У цьому закладі саме KFC Drive є головним елементом, оскільки ресторан знаходиться у місці з високим автомобільним трафіком. Також він має 74 посадкових місця.

Цей KFC знаходиться на першому поверсі ТЦ Фора, який стоїть на перехресті чотирьох напрямків – Київ, Буча, Гостомель, Ірпінь.

Дизайн закладу поєднує елементи сучасні елементи з класичними зображеннями.

В цілому, бренд KFC після повномасштабного вторгнення відкрив 12 ресторанів. Бренд не планує зупинятися і зовсім скоро анонсує про ще один новий ресторан.

Нагадаємо, що американська мережа закладів швидкого харчування KFC працює в Україні з 2012 року. Бренд розвивають три франчайзі, які відкривають нові ресторани, збільшуючи присутність бренду в країні.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  51
Усі новини ринку