Мережа МВМ my home відкрила новий магазин – тепер у Львові

Мережа МВМ my home відкрила новий магазин – тепер у Львові

11.04.2024 12:34
  1030
rau

11 квітня у Львові відкрився новий магазин мережі товарів для дому МВМ my home, який знаходиться на першому поверсі СТРЦ Спартак за адресою вул. Гетьмана Мазепи, 1 Б.

Це 17-й магазин мережі, яка вже представлена в багатьох містах України. Його площа – 143 кв. м, він розташований на першому поверсі ТРЦ. Консалтингова компанія Retail&Development Advisor виступила консультантом та брокером при підписанні договору оренди приміщення для відкриття магазину.

Магазин МВМ my home пропонує широкий асортимент товарів для кухні, ванної кімнати, спальні та вітальні. У ньому можна знайти все необхідне, аби створити ідеальний простір у домі. МВМ my home – місце для тих, хто шукає інноваційні рішення для своєї оселі, цінує стиль, комфорт та затишок.

У магазині МВМ my home вас завжди зустрінуть привітні консультанти, які розкажуть про характеристики і особливості кожного товару та підберуть оптимальні рішення для вашого інтер’єру.

Мережа магазинів МВМ my home працює в двох режимах: онлайн та офлайн. Зараз торгові точки відкриті в Києві та Київській області, Львові, Чернігові, Харкові, Тернополі та Черкасах.

Також компанія готується відкривати нові торгові точки в інших областях України.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку