Марк Петкевич, СЕО Novus: Ми продовжуємо працювати

Марк Петкевич, СЕО Novus: Ми продовжуємо працювати

23.03.2022 05:30
  21436
Дарія Осіїк

Мережа Novus на своїй сторінці у facebook опублікувала звернення генерального директора Novus Марка Петкевича з приводу ракетного удару, нанесенного по столичному ТРЦ Retroville. RAU пропонує ознайомитись з текстом звернення.

Цього тижня через ракетний удар по ТРЦ Retroville була завдана непоправна шкода, адже під уламками знайшли тіла мирних людей, що загинули, знаходячись на своєму робочому місці. Ми щиро співчуваємо їхнім близьким і бажаємо сил і терпіння витримати цю трагедію.

Щодо нашого флагманського супермаркету Novus, який знаходився у ТРЦ: пошкоджені внутрішні конструкції, стався обвал стель, розбито обладнання. Головний офіс, який заходився у БЦ, знищено практично повністю. Постраждалих серед працівників Novus немає. Наразі фінансовий об’єм втрат стовідсотково оцінити неможливо, що обумовлюється відсутністю повноцінного доступу до багатьох приміщень.

З величезним смутком і болем я дивився на фото і відео наслідків цього жахливого ракетного удару, через який загинули мирні люди. На обгорілі рештки, які тільки вчора були сучасною красивою стильною будівлею: у цьому центрі полюбляли проводити час мешканці району, і в ньому знаходився наш прекрасний головний офіс Novus. Він був другим домом для вас, і для мене теж. Працівники нашої компанії відчули себе напів-безхатченками. Кажу щиро, смуток від цієї трагічної події залишиться з нами надовго.

Утім ми з вами розуміємо, що маємо продовжувати працювати і робити все, щоб Novus міг і надалі годувати людей. Так, ми зараз поранені через цю втрату. Але ми живі, ми продовжуємо допомагати людям пережити ці страшні часи і не зустрітися з голодом. Адже, навіть серед жахіть війни, люди приходять до нас в магазини сьогодні і вони впевнені, що завтра також зможуть придбати тут необхідні продукти. Ми не маємо ніякого морального права забрати у людей цю можливість нагодувати себе і близьких. Тому робота нашої компанії продовжується.

Я вірю, що наші рани поступово загоються і ми зможемо знову піднятися у повний зріст. Зараз нам стало ще складніше, але і ми стали сильнішими і стійкішими, ніж були раніше. Кожен з нас розуміє важливість нашої роботи для людей, і кожен може по праву пишатися тим, як мужньо наша компанія зустрічає все нові і нові випробування, долає все більше перешкод, і цілеспрямовано продовжує працювати. Не зважаючи на зруйнований розподільчий центр, а від сьогодні – на зруйнований головний офіс Novus.

Зруйновано будівлі, великі красиві сучасні потужні будівлі. Впевнений, що наш дух, наш патріотизм, нашу відданість і любов і до України і до Novus не зруйновано, і нікому не вдасться це зруйнувати ані артилерією, ані ракетними ударами, ані іншими ворожими силами.

Ми продовжуємо працювати, продовжуємо діяти так, щоб зберегти робочі місця. Маємо різні плани, як влаштувати робочий процес після перемоги: сфокусуємось на дистанційній роботі за можливості, а також будемо використовувати інші приміщення та/або магазини для налагодження робочих процесів працівників офісу. Ще рано казати, що і як будемо робити – усе обміркуємо разом згодом, після нашої перемоги! Віримо, що все буде Україна!

Разом переможемо!

Слава Україні!

Читайте також –  
https://rau.ua/novyni/novini-partneriv/tragedija-lerua/

До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку