Ксенія Михайленко приєдналася до команди Promodo на посаду Media Director

Ксенія Михайленко приєдналася до команди Promodo на посаду Media Director

09.10.2023 08:45
  756
rau

Ксенія Михайленко, яка донедавна займала позицію стратегічного директора OMD OM Group, приєдналася до команди Promodo. Вона керуватиме напрямом медійної реклами. У найближчих планах — розширення команди та запуск нових комплексних пропозицій для клієнтів.

Ксенія Михайленко має 20-річний досвід в медіа. До переходу в Promodo очолювала відділ ТБ-планування та розміщення в агенціях Linea 12, McCann Erickson та OMD Optimum Media. Була дотична до побудови одного з найсильніших діджитал-напрямів серед медійних агенцій та деякий час керувала відділом діджитал-планування в OMD.

«Тривалий час медіа й перформанс існували як окремі напрями. Окремо були медіаагенції та окремо перформанс. Цей час закінчується. Бізнесам потрібен діджитал із сильною експертизою, орієнтований на досягнення конкретних результатів, які вимірюються, та медіа з розумінням того, як правильно будуються бренди, формується попит та як створювати для цього креативи. Поєднання цієї експертизи — дуже великий та важливий крок. Зараз час smart-стратегій, а не найменшої ціни на ТБ. Час поєднання знань з e-commerce та цегляного рітейлу. 20 років роботи Promodo з лідерами українського e-commerce та 20 років мого досвіду в медіа з найбільшими українськими та міжнародними брендами — дає мені віру, що на нас чекає дуже цікава історія», — розповідає Ксенія.

Водночас своєю основною компетенцією Ксенія Михайленко вважає стратегічне планування. На позиції Strategic Director OMD OM Group вона разом із командою створювала медійні стратегії для багатьох міжнародних та українських брендів: PepsiCo Україна, McDonald’s, Нова пошта, Glovo, H&M, АТБ, Warner Brothers, Disney, Visa, а також для багатьох фармацевтичних компаній.

«Ми раді вітати Ксенію в команді. Така синергія досвіду, експертизи та технологій дозволить нашим клієнтам окрім масштабування продажів відкрити нові горизонти в комунікаціях. Ми вже працюємо над кількома великими проектами та розробляємо інноваційні комплексні рішення для майбутніх клієнтів», — сказав Executive Director Promodo Антон Поліщук.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку