KSD Aurum став членом Ассоціації рітейлерів України

KSD Aurum став членом Ассоціації рітейлерів України

18.09.2017 02:17
  607
rau

Мережа ювелірних магазинів KSD Aurum приєдналась до профільного об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі.

Свій шлях компанія розпочала у Києві у 2003 році, працюючи у складі найбільших ювелірних мереж України. Весь цей час компанія вивчала своїх покупців, змінювалась разом з тим, як змінювались їх звички та ювелірні вподобання. У 2014 році було створено власний бренд KSD Aurum, з цього часу розпочався активний розвиток бренду – перші фірмові магазини тоді і постійне зростання роздрібної мережі сьогодні. Продовжується також співпраця з відомим українським рітейлером Укрзолото. Нині бренд налічує більш, ніж 40 магазинів по всій Україні і органічне зростання продовжується. Головна особливість мережі – під одним брендом об’єднались класичні, сучасні та дизайнерські ювелірні рішення. Це можливо через багаторічну співпрацю з невеличкими ювелірними фабриками та найвідомішими ювелірними заводами України.

Увага ювелірного бренду спрямована до жінки, оскільки саме для неї ювелірні прикраси не лише аксесуар – це яскравий букет емоцій і у кожної він буде свій. Бренд розуміє жінок, саме тому філософія бренду проста – краса не має стандартів, кожний розуміє її по-своєму. У KSD Aurum не кажуть, що таке краса, але показують: якою ювелірна краса взагалі може бути.

KSD Aurum – різноманіття ювелірної краси.

Керівництво та колетив RAU вітають вступ KSD Aurum до Асоціації і сподіваються на довгу, успішну та взаємовигідну співпрацю.

Читайте також –

Компанія 5aSec стала членом Асоціації рітейлерів України


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку