Копійка відкрила новий універсам в Одесі

Копійка відкрила новий універсам в Одесі

03.04.2023 01:15
  913
Костянтин Симоненко

Копійка відкрила новий об’єкт. Магазин розташувався за адресою вул. Академічна, 11. Нова Копійка стала 104-м універсамом мережі. Загальна площа магазину складає 195 кв. м, торгова – 127 кв. м.

Як повідомила RAU прес-служба компанії, у торговому залі встановлено два касових апарати. Штат магазину — 8 співробітників. Магазин працює з 8:00 до 22:00, без вихідних.

Робити покупки в магазині однаково зручно як мешканцям довколишніх будинків, так і тим, хто вирішив прогулятися містом, оскільки магазин розташований поблизу парку Перемога.

Асортимент супермаркету охоплює понад 3000 найменувань — це товари на кожен день, смачні кава та хот-доги, свіжі фрукти та овочі, вода, соки, випічка.

Довідка. Торгова мережа Копiйка була створена у 2001 році в Одесі. Компанія об’єднує 104 магазини двох форматів – універсами та міні-маркети. Мережа представлена на півдні України – в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях. Велика частина магазинів знаходиться в Одесі та Одеській області. У компанії працює понад 4000 осіб.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку