Під брендом KLO відкрито новий тематичний АЗК у Вишгороді

Під брендом KLO відкрито новий тематичний АЗК у Вишгороді

14.06.2023 01:15
  916
Дарія Осіїк

10-го травня у Вишгороді відкрився новий АЗК KLO, який продовжує концепцію тематичних комплексів.
Для нового комплексу, що розташований біля Київського моря, обрано морську тематику. Дошки для серфінгу, неонові написи, морські хвилі на стінах та стелажі у вигляді каяків створюють атмосферу яхт-марини чи пляжного бару в курортному місці.

На новому АЗК широка лінійка палива, великий асортимент товарів у торговельній залі та смачне меню у кафе. Локація комплексу зручно розташована не лише для автомобілістів, а й для пішоходів. KLO очікує, що пропозиція фаст-фуду буде користуватися попитом у мешканців найближчих будівель та у відвідувачів набережної.

Нагадаємо, що два роки тому було відкрито перший тематичний комплекс KLO біля Південного мосту, на дизайн якого надихнув Київ, його містяни та архітектура. Інтер’єр АЗК оформлений у стилі київської столиці та метрополітену.

Надалі під брендом KLO будуть відкриватися й інші тематичні авозаправочні комплекси. «На KLO прагнуть зробити все залежне, щоб клієнти приїжджали не тільки за пальним. Під брендом KLO створюються не просто заправки, а місця, де хочеться залишитися, видихнути, перепочити й встигнути зробити всі необхідні справи: від зняття готівки на касі до смачного обіду для всієї сім’ї», – повідомили в компанії.

Зловити хвилю морського настрою можна за адресою: Вишгород, вул. Набережна, 36.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку