KLO йде на захід: мережа відкрила перший АЗК у Львівській області

KLO йде на захід: мережа відкрила перший АЗК у Львівській області

08.08.2023 01:20
  884
Дарія Осіїк

Під брендом  KLO у Львівській області за адресою м. Борислав, вул. Трусковецька, 90 Г, відкрився новий автозаправний комплекс.
АЗК KLO, що раніше були зосереджені в Києві та області, розширюють свою присутність на західні регіни України. Звичайно, в найкращих традиціях KLO — сервіс, безпека, якість. Комплекс у Бориславі – це компактна, зручна АЗК з усім, що потрібно водіям на шляху.

На KLO в Бориславі можна:

  • Заправити авто якісним пальним;
  • Випити кави та перекусити;
  • Придбати товари у магазині.

«Вважаємо гарним знаком відкрити KLO на заході України саме в Бориславі, першій нафтовій столиці нашої держави. Компактна заправка з усім необхідним має сподобатися як містянам, так і мандрівникам, чий шлях пролягає крізь Борислав. Ми хочемо, щоб цей АЗК став зручним місцем, де можна назначати зустрічі, випити кави, перекусити смачним фаст-фудом і, звісно, заправитися якісним пальним», – коментують розвиток мережі АЗК в компанії.

Довідка. Перша АЗК KLO була відкрита в смт Корчувате в 1995 році.

Наразі під брендом KLO працює понад 70 АЗК у столиці та Київській, Житомирській, Чернігівській, Чернівецькій та Львівській областях. Комплекси забезпечують своїх клієнтів широкою лінійкою пального, пропонують великий вибір фаст-фуду та товарів для водіїв і пасажирів, надають додаткові сервіси.  


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку