Головна > Досвід > Маркетинг > Kasta.ua впроваджує послугу кешбека для клієнтів маркетплейсу
Kasta.ua впроваджує послугу кешбека для клієнтів маркетплейсу

Kasta.ua впроваджує послугу кешбека для клієнтів маркетплейсу

Kasta.ua буде повертати частину грошових коштів, витрачених на покупки за допомогою послуги кешбек.

Kasta.ua – лідер по онлайн-продажам одягу та взуття в Україні – впроваджує послугу кешбека для клієнтів. Сервіс буде активований 28 вересня, коли компанія традиційно відзначає «День клієнта».

«На українському ринку e-commerce це перший подібний проект, а значить, що це ще одна конкурентна перевага шопінгу з Kasta. До того ж, в нашому випадку кешбек – це програма лояльності, яка дозволяє повернути частину витрачених на покупки коштів назад на свій рахунок. Це не “бали” або “бонуси”, а реальні гроші, які можна вивести на карту або використовувати для оплати замовлень », – коментує СЕО Kasta.ua Андрій Логвін.

Механіка нарахування проста – 1% від вартості замовлення нараховується всім зареєстрованою користувачам Kasta при оплаті замовлень картою онлайн або в кредит. Накопичені кошти клієнт може виводити на банківську карту або використовувати для оплати замовлень.

У разі, якщо клієнт є передплатником карти Black (річна безкоштовна доставка та повернення замовлень), то нараховується 3% кешбека. Протестувати нову послугу можна буде з 6 ранку 28 вересня, коли почнеться великий розпродаж на честь «Дня клієнта».

Команда планує далі розвивати цю послугу, наповнюючи її додатковим функціоналом, в тому числі і для постачальників компанії.

Довідка. Kasta – модний маркетплейс одягу, взуття та аксесуарів в Україні. Уже 10 років Kasta відкриває українцям кращі міжнародні та локальні бренди, і показує на власному прикладі, що модний онлайн-шопінг – простіше, швидше і дешевше. Kasta – повноцінна екосистема, яка складається з платформи і додатки, HUBа – інструменту для постачальників, KastaPost – служби доставки, KastaPay – фінансової компанії, KastaProduction – виробництво власного контенту, FBK (Fulfilled by Kasta) – логістичного центру.

Читайте також –

Доставка моди: як працює логістика найбільшого в Україні онлайн-продавця одягу Kasta (фоторепортаж)

Про автора