З 1 листопада 2023 року новим CEO мережі Будинок іграшок став Роман Горошко

З 1 листопада 2023 року новим CEO мережі Будинок іграшок став Роман Горошко

16.11.2023 12:15
  1090
Костянтин Симоненко

До листопада 2023 року Роман Горошко займав посаду голови наглядової ради мережі магазинів Будинок іграшок. Цей досвід дав йому можливість заглибитись в специфіку ринку та сформувати подальший план розвитку компанії.

Як повідомили RAU в прес-службі компанії, Роман Горошко має значний досвід роботи на керівних посадах у міжнародних виробничих та дистриб’юторських компаніях з розміром бізнесу в управлінні до $200 млн. Так, протягом 2019-22 років він займав посаду CFO компанії KIVI, яка є українським розробником та виробником Smart-TV під однойменним брендом KIVI, що реалізується як на локальному, так і на європейських ринках.

У період з 2016 по 2019 роки обіймав посаду CFO в компанії Eurogold Industries Ltd., житомирської компанії, яка є одним з найбільших у світі виробників прасувальних дошок, сушарок, драбинок та інших побутових товарів, експортером української продукції у понад 60 країн світу.

З 2007 по 2014 рік Роман обіймав посади регіонального CFO та CEO в публічній ізраїльській компанії Frutarom, яка є однією з найбільших у світі виробників та постачальників інгредієнтів для харчової промисловості з географією продажів по всьому світу.

«Як CEO мережі Будинок іграшок я сконцентруюсь перш за все на проектах з підвищення операційної ефективності бізнесу, сталому зростанні, розширенні та оновлені мережі. Також одними із основних векторів розвитку має стати розширення асортименту магазинів за рахунок власного імпорту, розробки власних торговельних марок, поглибленні співпраці з українськими виробниками, а також впровадженні нових стандартів обслуговування», – цитуються у повідомленні слова нового керівника мережі.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку