Auchan Україна посилює енергонезалежність власних магазинів

Auchan Україна посилює енергонезалежність власних магазинів

2 дні(в) тому
  183
Костянтин Симоненко

В умовах стабілізаційних й екстрених відключень електроенергії українська мережа продуктового ритейлу посилює свої програми енергонезалежності. Про це розповів директор з продажу Auchan Сергій Федоровічев.

Як повідомили RAU в прес-службі ритейлера, з початку вимушених відключень електроенергії в Україні у 2022 році, в Auchan Україна почали закупівлю генераторів для всіх магазинів мережі. Зараз кожен магазин забезпечений генератором, що дозволяє не тільки повноцінно функціонувати, а й бути пунктом незламності для відвідувачів, де кожен клієнт може безкоштовно зарядити свій гаджет та скористатись вільним доступом до інтернету.

Логістика доставки продуктів була оптимізована з метою скорочення часу на поставку в пункти продажів. Також, асортимент продуктів з коротким терміном споживання був скорочений. Таким чином, в компанії дотримуються стандарту забезпечення виключно свіжими продуктами харчування для клієнтів мережі.

Auchan впроваджує енергоощадні заходи для мережі понад 10 років та постійно вдосконалює енергоефективність компанії. Наприклад, під час відсутності електропостачання магазини Pick Up Point працюють на батареях, що зменшує викиди шкідливих речовин в повітря (якби працював генератор). Для великих площ гіпермаркетів Auchan використовує такі енергоощадні методи, як зменшення втрат холоду завдяки проведеній модернізації існуючого холодильного обладнання або його заміни на більш нове  та ощадливе обладнання. Також створений чіткий графік роботи печей в цехах, що зменшує одночасне навантаження на енергосистему. Окрім того, використовується енергоощадне LED освітлення в торгових залах.

Компанія Auchan не зупиняється на вже впроваджених енергоощадних методах, які сьогодні використовує мережа, постійно ведеться робота над вдосконаленням та пошуком нових способів енергозбереження без шкоди довкіллю.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку