Агромат відкрив новий магазин у Львові (фотоогляд)

Агромат відкрив новий магазин у Львові (фотоогляд)

16.05.2023 08:15
  1040
rau

Новий магазин національної мережі плитки та сантехніки Агромат відкрився на вул. Кульпарківська, 266, біля ТЦ Victoria Gardens та став четвертим у Львові. Наразі працює 25 магазинів Агромат по всій Україні.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, площа нового магазину складає 1500 кв. м. Він пропонує великий вибір товарів для створення стильних та затишних осель. Понад 1000 світових та українських брендів плитки та сантехніки, меблів, аксесуарів та освітлення для ванних кімнат, а також підлогові покриття та супутні товари для ремонту в наявності в магазині під будь-який задум та бюджет. 

Відкриваючи новий магазин, у компанії прагнули забезпечити українців необхідними товарами для ремонту житла та створити комфортне місце, де покупці зможуть обрати якісні товари для ремонту та відновлення осель та придбати їх із доставкою в найкоротші терміни.

“Одна з головних переваг Агромат — бездоганний сервіс. У новому магазині все продумано так, аби робити покупки було максимально зручно. Професійні персональні менеджери допомагають кожному покупцю на всіх етапах: від вибору й консультацій щодо характеристик товару до порад з оформлення інтер’єру”, – говорять в мережі.

Товари для ремонту оселі в магазині представлені у вигляді готових дизайнерських ідей для дому. Шоу-руми пропонують естетичні інтер’єрні рішення, продумані до дрібниць.

Послуги 3D-візуалізації інтер’єру, швидка та зручна доставка з підйомом товару до квартири — усе для того, щоби максимально полегшити процес ремонту.​

З нагоди відкриття нового магазину всі покупці могли придбати товари для затишних осель зі знижкою 30%, а також взяти участь у розіграші подарункових сертифікатів на наступну покупку.

Довідка. Агромат – національна мережа магазинів плитки та сантехніки. Заснована в 1993 році та нараховує 25 магазинів в 14 містах України. Найбільший комплекс плитки та сантехніки Агромат, площею 16 000 кв. м, розташований у Києві по вул. Академіка Булаховського, 2.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку