На сайті Rozetka з’явилися онлайн-примірочні для одягу, взуття та аксесуарів

На сайті Rozetka з’явилися онлайн-примірочні для одягу, взуття та аксесуарів

07.08.2023 02:15
  956
Дарія Осіїк

Найбільший український маркетплейс Rozetka додав нову функцію до розділу з одягом, взуттям та аксесуарами. Відтепер клієнти можуть підібрати будь-які речі для гардероба за індивідуальними розмірами з точністю до сантиметрів.

Стандартні розміри одягу часто відрізняються в залежності від бренду. Нова послуга дозволяє покупцям зрозуміти точний розмір одягу та взуття без примірювання.

Індивідуальні параметри можна зберегти у вкладці «Мої розміри» в особистому кабінеті на сайті. Кожен користувач може створити до п’яти профілів із розмірами. Під них будуть адаптуватися подальші покупки одягу та взуття.

Обрати одяг також допоможе спеціальний конструктор на сайті. Він підкаже, наскільки вільно чи щільно річ прилягає до тіла згідно зі вказаними розмірами.

Щоб підібрати одяг за індивідуальними параметрами, необхідно: 

  1. Зайти в особистий кабінет на сайті або відкрити сторінку з потрібним товаром.
  2. Вказати параметри в особистому кабінеті у розділі «Мої розміри» або знайти кнопку «Не впевнені, який розмір обрати?» на сторінці товару під наявними розмірами та натиснути на неї.
  3. У вікні «Підібрати розмір» вказати у сантиметрах (см) потрібні параметри: наприклад, обхват грудей, зріст, довжину стопи (для взуття) тощо. Після цього натиснути «Створити профіль».
  4. Система підбере розмір одягу, що найточніше відповідає вказаним параметрам. 

Потрапити до онлайн-примірочної Rozetka можна за посиланням.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку