Мережа супермаркетів Morrisons у Великій Британії встановила систему Ajax для захисту преміальних товарів

Мережа супермаркетів Morrisons у Великій Британії встановила систему Ajax для захисту преміальних товарів

18.01.2024 08:00
  1318
Дарія Осіїк

Мережа супермаркетів Morrisons у Великій Британії встановила мобільну систему виявлення вторгнень — Safer Pods S1 з системою Ajax. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Head of Supervisory Board компанії Ajax Systems Олександр Конотопський.

Мобільні системи виявлення вторгнень Safer Pods S1 з системою Ajax розмістили між рядами супермаркету. Вони створюють додаткову візуальну присутність системи безпеки та відіграють роль cтримуючого фактора, якщо поблизу знаходиться підозрюваний у крадіжці.

Відвідувачі магазинів висловили обурення, адже почувають себе зловмисниками, перебуваючи під постійним наглядом камер  Safer Pod S1. Через соціальний резонанс новина потрапила до найбільших британських медіа: The SunDaily MailMirror та інших.
 
Крадіжки у сфері роздрібної торгівлі є актуальною проблемою у Великій Британії. Тож мережа тестує рішення Safer Pod S1 задля подальшого використання в інших магазинах.
 
Систему виявлення Safer Pods S1 розмістили у секціях з дороговартісними товарами, щоб запобігти крадіжці дорогих алкогольних напоїв. Рішення обладнані системою Ajax: сиреною StreetSiren Jeweller та датчиками з фотокамерою MotionCam Outdoor. Вони контролюють 30-метрову площу на 360 градусів.
 
Перевага мобільного Safer Pods S1 з системою Ajax полягає у розгортанні в потрібному місці за короткий проміжок часу та керуванні пристроєм через мобільший застосунок. Водночас у відвідувачів супермаркетів поява станцій викликала обурення. Люди почали відчувати себе злочинцями і через це назвали пристрій “робокопом”.
 
Загалом про новину розповіло 18 найбільших медіа Великої Британії, а охоплення сягнуло майже 1 млн прочитань.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку