Мережа Родинна Ковбаска за два місяці відкрила чотири нові магазини

Мережа Родинна Ковбаска за два місяці відкрила чотири нові магазини

15.04.2024 08:30
  1009
Валерія Байда

Мережа Родинна Ковбаска розширюється та за березень-початок квітня відкрила чотири нові магазини в трьох областях України. 

20 березня запрацював магазин в м. Тячів (Закарпаття) за адресою: вул. Куцина, 30. Нова точка має торгову площу 77 кв. м. 

23 березня Родинна Ковбаска повернулася в м. Червоноград (Львівщина) та вже працює на вул. Корольова, 6. Площа нового магазину становить 61 кв. м. 
 
29 березня новий магазин відкрив двері для відвідувачів в м. Жовква (Львівщина) на вул. Коновальця, 3 А, площею 49 кв. м. 
 
А 4 квітня запрацював магазин в м. Тисмениця (Івано-Франківщина) на вул. Галицька, 21, площею 65 кв. м. 
 

“За останній місяць ми з командою відкрили чотири магазини в трьох областях України. У цих локаціях встановлене обладнання для приготування запеченої м’ясної продукції, яка дуже добре сприймається нашими клієнтами. Ми пішли далі та встановили мангал у приміщенні нашого магазину, що дало можливість нашим гостям смакувати вдома щойно запечене м’ясо та овочі”, – каже

Софія Жидяк, територіальний керівник мережі магазинів Родинна Ковбаска. 
 

Всі магазини виконані у традиційному для мережі дизайні. Серед категорій продукції, окрім базових м’ясних та ковбасних виробів, на полицях присутні вже популярні категорії молочної продукції, бакалії, готової кулінарії та пекарні.

 
На період відкриттів для покупців діють акції з подарунками за чеки від 300 грн, розіграші сертифікатів по 1000 грн на покупки та дегустації. 
 

До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку