Лідери зими: як змінився топ-20 українських ритейлерів у Facebook та Instagram на кінець зими 2024 року

Лідери зими: як змінився топ-20 українських ритейлерів у Facebook та Instagram на кінець зими 2024 року

27.02.2024 09:00
  2141
Дарія Осіїк

Нова трійка лідерів рейтингу, втрата позицій Watsons Україна, а також виліт з рейтингу Dnipro-M: хто з ритейлерів входить до числа лідерів за кількістю підписників у Facebook та Instagram за підсумками зими 2024 року.

Представляємо щоквартальний рейтинг ритейлерів, які зібрали найбільшу кількість прихильників у найпопулярніших соцмережах світу. RAU аналізувала сторінки методом вибірки найбільш великих і відомих роздрібних гравців, а також тих, хто представлений в рейтингу згідно з аналітичним сервісом Socialbakers. Якщо з якихось причин ваша сторінка не потрапила до фінального топу, пишіть нам на e-mail news@rau.ua.

Ритейлери у Facebook

Цього разу маємо у Facebook оновлену трійку лідерів: Rozetka, яка тривалий займала перше місце, цього разу змістилась на друге. Лідером стала компанія Makeup, яка має 2,3 млн. А третє місце зайняла Лінія магазинів EVA зі своєю 901 тисячею фоловерів.

Мережа Watsons Україна, яка стабільно трималась третього місця, опустилася на п’яте, а Епіцентр продовжує триматись четвертим, збільшивши кількість своїх підписників на три тисячі. 

Втратила кілька позицій мережа дитячих магазинів Антошка, опинившись на дев’ятому місці. А закриває першу десятку лідерів у Facebook мережа Intertop, яка збільшила кількість своїх фанів з 400 до 416 тисяч.

У другій десятці лідерів суттєвих змін не відбулося, окрім того, що мережа Dnipro-M вилетіла з рейтингу. Дещо здала свої позиції мережа Фокстрот, опинившись цього разу на 11-му місці, а не на дев’ятому, як минулого разу, хоча ритейлер й збільшив кількість підписників на сім тисяч фоловерів. 

І закрила топ-20 ритейлерів у Facebook мережа JYSK Ukraine, яка має 290 тисяч підписників.

Варто відзначити, що усі ритейлери активно працюють зі своїми соціальними мережами й продовжують нарощувати свою аудиторію. Тому подивимось, як зміниться двадцятка лідерів наступного разу!

Ритейлери в Instagram

Поки що нікому з ритейлерів не вдалось здолати ювелірний бренд Kochut, який знову став лідером в Instagram зі своїм мільйоном фанів. Друге місце у двадцятці лідерів знову посіла мережа Solmar, яка має всі шанси в найближчому майбутньому також отримати свій перший мільйон підписників і, можливо, навіть перемогти Kochut. А третє місце у рейтингу знову посіла Лінія магазинів EVA.

Маємо цього разу і нових гравців у нашому рейтингу: четверте місце з 676 тис. підписників зайняв ритейлер Makeup, амбіційно відразу на сьоме місце з 396 тис. фоловерів увірвався косметичний ритейлер Lullaby, який відкрив свій перший фізичний магазин в ТРЦ Gulliver. Восьму сходинку також займає новачок — український модний бренд OnebyOne, який зараз активно відкриває свої магазини по всій Україні. І закриває першу десятку лідерів в Instagram ще один модний бренд – Cher17.

А от такі досвідчені ритейлери як Kachorovska, Dnipro-M та Епіцентр цього разу покинули ТОП 20 лідерів в Instagram.

Цікаво, що мережі Цитрус та Comfy розділили між собою 18 місце, оскільки обидва ритейлери наростили свою аудиторію до 255 тисяч підписників. 

А закриває цього разу двадцятку лідерів в Instagram мережа VOVK, які вдалось збільшити кількість підписників всього на одну тисячу. Чи вдасться їй втриматись в ТОП 20 та чи повернуться до нашого рейтингу такі гіганти як Епіцентр та Dnipro-M – побачимо наступного разу.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку