К.А.Н. Девелопмент побудує торговий центр у складі ЖК Файна Таун

К.А.Н. Девелопмент побудує торговий центр у складі ЖК Файна Таун

20.06.2017 11:00
  1396
Ukrainian Retail Association

Якірними орендарями торгового центру стануть великий продуктовий супермаркет і фітнес-клуб.

Про це в інтерв’ю агенції Інтерфакс-Україна повідомив почесний президент компанії К.А.Н. Девелопмент Ігор Ніконов.

«Його (торгового центру – ред.) площа буде порядка 7500 кв. м, в тому числі фітнес-клуб з трьома басейнами, також в ньому буде великий супермаркет на 3500 кв. м. Крім того, ми передбачили близько 10 000 кв. м комерційних приміщень на перших поверхах в житлових будинках. З кожного під’їзду буде вихід або в зелену зону до пішохідної променади з магазинчиками і кафе довжиною в 3 км, або до автомобільних під’їздів. У цьому полягає особливість архітектурного рішення комплексу», – розповів Ніконов.

Він також зазначив, що в якості продуктового «якоря» торгового центру компанія розглядає таких операторів як Сільпо, NOVUS та Billa. «Ми ведемо переговори з трьома ключовими мережами – Сільпо, Billa та Novus, щоб фіналізувати архітектурно-планувальні та технічні рішення до початку будівництва. Реалізовано ТЦ, думаю, буде в другій черзі. У проекті буде багато черг: перші дві ми починаємо уздовж вул. Салютна, щоб замкнути фасад і показати людям, що ми будуємо», – уточнив президент К.А.Н. Девелопмент.

Нагадаємо, житловий квартал «Файна Таун» буде розташований на Правому березі Києва в межах житлового масиву Нивки. За словами Ігоря Ніконова, це ключовий проект К.А.Н. Девелопмент, реалізація якого займе близько 7-8 років.

Довідка. К.А.Н. Девелопмент – одна з найбільших девелоперських компаній України. Заснована в 2001 році. Серед найбільш відомих реалізованих проектів компанії в Києві ТРЦ Ocean Plaza, перший в Києві бізнес-центр класу «А+» IQ Business Center, бізнес-центр класу «А» 101 TOWER, офісний центр «Senator», житловий комплекс преміум-класу Diamond Hill , ТРК ARENA City та інші.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Читайте також – 

Гігантоманія: навіщо Вагіф Алієв будує ТРЦ Південний


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку