За п’ять днів до свята: що приготувала Lavina Mall на відкриття (+фото)

За п’ять днів до свята: що приготувала Lavina Mall на відкриття (+фото)

27.11.2016 12:00
  1908
Іван Зайцев

Один з найбільших торгівельно-розважальних центрів України – Lavina Mall – обіцяють відкрити вже 1 грудня. Що чекає відвідувачів мегамоллу в день початку роботи.

Про те, коли відкриється Lavina Mall, останні два роки ходили різні чутки і укладали парі. Деякі категорично стверджували, що мегамолл не зможе почати роботу раніше січня-лютого, а то й березня-квітня наступного року. Втім, постійні переноси дати початку роботи великих торговельних центрів стали неприємною українською традицією. Досить згадати Victoria Gardens у Львові або ЦУМ у Києві, які кілька разів відкладали відкриття буквально за лічені дні до наміченої дати.

Lavina Mall в цьому не виняток: дату початку роботи центру змінювали не менше півдюжини разів. І в цьому випадку підстави для песимізму були: багато операторів, що мають намір відкритися в ТРЦ, ще навіть не приступили до облаштування своїх об’єктів. Відкриватися в такій ситуації: ризикувати розчарувати відвідувачів, які не побачили обіцяного асортименту товарів, брендів і розваг.

Але Lavina Mall вирішила посоромити скептиків, і всупереч всім прогнозам і сумнівам, відкрити свої двері для відвідувачів 1 грудня. Не виключено, що це рішення частково «продавили» найбільші якірні орендарі ТРЦ – парк розваг Галактика, супермаркет техніки та електроніки Ельдорадо, продуктовий супермаркет Сільпо. На відміну від багатьох колег, які займають значно менші площі, «якоря» до відкриття готові досить давно, і зупинка явно не вписується в їхні плани. Особливо з огляду на бум продажів у зв’язку з новорічними святами. Втратити цей період: значить, втратити можливість різко поліпшити фінансові показники. Так що орендарі, скоріш за все, були незадоволені постійними перенесеннями і не соромилися тиснути на менеджмент торгівельно-розважального центру з метою прискорити процес.

Брак відкритих магазинів 1 грудня Lavina Mall вирішила компенсувати великою розважальною програмою. Початок свята намічено на 17 годин, і перші дві години роботи ТРЦ всі атракціони в парку Галактика будуть безкоштовними. Саме за рахунок цього Lavina Mall розраховує в перший день роботи залучити 100 000 відвідувачів, хоча навряд чи можна уявити, що пропускна здатність парку становить 50 000 осіб на годину.

Відразу після закінчення атракціону нечуваної щедрості, о 19.00, заплановано виступ традиційних гостей багатьох подібних заходів – поп-групи «Время и стекло». Також організатори обіцяють якогось «секретного гостя», але хто саме це буде – дізнатися вийде тільки 1 грудня.

Як зазвичай у дні відкриття, ТРЦ розігрує ряд призів. Причому перший розіграш відбудеться ще до початку роботи Lavina Mall – в дев’ять годин вечора 30 листопада. Для участі в розіграші достатньо лише поставити оцінку «подобається» і зробити репост відповідного повідомлення з офіційної сторінки мегамоллу в facebook. Всього розігрується 10 комплектів подарунків. Головний приз – сучасний телевізор від мережі Ельдорадо, решта – подарункові сертифікати на покупки, набори косметики, подарункові набори і так далі.

Що будуть дарувати в самому торгівельно-розважальному центрі – поки сказати важко. Відомо, що Сільпо з 1 грудня по 1 січня надає всім учасникам програми лояльності мережі гарантовану знижку 5%. Також покупці беруть участь у розіграші автомобіля. Інші орендарі Lavina Mall поки не настільки конкретні у своїх обіцянках, але можна припустити, що в день відкриття ТРЦ будуть пропонуватися додаткові знижки, подарунки першим покупцям і інші приємні сюрпризи.

А поки до початку роботи мегамоллу залишаються лічені дні, менеджмент центру підігріває інтерес до нього, викладаючи свіжі фотографії об’єкта. Саме так Lavina Mall виглядає за кілька днів до відкриття.

lavina-0 lavina-7 lavina-6 lavina-1 lavina-2 lavina-5 lavina-9 lavina-4 lavina-3 lavina-8


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку