Головна > Новини > Новини компаній > Формується склад Експертної ради RAU Awards – 2020
Формується склад Експертної ради RAU Awards – 2020

Формується склад Експертної ради RAU Awards – 2020

До Експертої ради найбільшої професійної премії України в галузі рітейлу – RAU Awards – увійшли власники та топ-менеджери компаній сфери рітейлу, торгової нерухомості та консалтингу, а також найбільш авторитетні фахівці галузі.

Цей матеріал також доступний російською мовою

10 вересня в Києві відбудеться IV урочиста церемонія нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі та кращих торгово-розважальних центрів України: RAU Awards – 2020. Переможці премії будуть визначені шляхом голосування учасників галузі, опитування гостей церемонії, а також Експертної ради, сформованої Асоціацією рітейлерів України.

Цього року кращі з кращих будуть нагороджуватися у 28-ми номінаціях, з яких 13 номінацій відносяться до роздрібної торгівлі, 8 до девеломенту ТРЦ і 7 до сфери ecommerce.

Експертна рада складається із власників і топменеджерів провідних компаній сфер рітейлу і девелопменту, керівників консалтингових компаній, а також авторитетних експертів ринку рітейлу.

Робота над формуванням Експертної ради триває. Всі бажаючі можуть подати свою кандидатуру для участі в Експертній раді, до 30 червня надіславши листа на електронну пошту i.zaitsev@rau.ua. Після розгляду кандидатури кандидат може бути включений до складу Експертної ради.

Переможці будуть нагороджені на RAU Awards2020 10 вересня в Києві. Гостей заходу чекає комплексна розважальна програма: церемонія нагородження, банкет, святкова програма і networking.

Організатором заходу виступає Асоціація рітейлерів України.

Контактна особа з питань реєстрації:

Олеся Кобцева / +38 050 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua

Контактна особа з питань партнерства:

Юлія Кушка / +38 067 223 07 30/ j.kushka@rau.ua

Про автора