Dragon Capital продала складський комплекс у Київській області

Dragon Capital продала складський комплекс у Київській області

14.05.2024 10:25
  448
rau

Компанія Dragon Capital Томаша Фіали продала складський комплекс Amtel у Київській області, приблизна вартість якого — до $40 млн. Угода відбулася у березні 2024 року. Покупець – компанія «Гістіон» із Херсону, свідчать дані YouControl.

Amtel – логістичний комплекс класу А і загальною площею 100 208 кв. м. Він був найбільшим об’єктом у портфелі Dragon Capital. 

Новий власник Amtel – ТОВ «Гістіон» із Херсону. Антимонопольний комітет України надав «Гістіону» дозвіл на придбання Amtel через купівлю «Міжнародної логістичної компанії» у листопаді 2023 року. Зміна власників відбулася у березні 2024 року, свідчать дані YouControl. 

Засновники «Гістіона» – Олег Лебеденко та Геннадій Гірін. Підприємці володіють торговою маркою фабрики дверей «Новий Стиль» – New Style Door Factory, свідчать дані інформаційної системи УКРНОІВІ.

Геннадій Гірін – CEO мережі 33 м2, яка об’єднує 25 будівельних супермаркетів. Також йому належить торговельна марка компанії та частка в ТРЦ Суворівський у Херсоні, як свідчать дані YouControl. Олегу Лебеденку належить торгова марка будівельних матеріалів Betonera.

Суму угоди в Dragon Capital не називають.

Вартість продажу Amtel могла становити від $350 до $400 за кв. м для такого об’єкта, підрахував консультант на ринку нерухомості на умовах анонімності. Це сума без урахування податків і додаткових витрат на угоду. Виходячи з цих оцінок, загальна вартість логістичного комплексу могла скласти $35–40 млн. 

Перед повномасштабною війною група Dragon Capital володіла 778 000 кв. м. Зараз – близько 531 000 кв. м комерційної нерухомості: за період війни компанія втратила три об’єкти та ще три продала.  

Окрім продажу Amtel, у 2022–2023 роках група знайшла нових власників для двох офісних центрів у Києві. Бізнес центр на вулиці Діловій у Києві придбало Товариство Червоного Хреста України, що випливає з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. 

БЦ Пори року у 2023 році купила компанія Soft Construct Limited. Її бенефіціари – громадяни Вірменії Віген та Ваге Бадалян. Вони – співвласники глобального розробника ПО для гемблінга BetConstruct. У грудні 2022 року вони вийшли з числа співзасновників букмекера «Вбет Україна», свідчать дані YouControl.

Джерело – Forbes

 

До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку