Благодійні фонди зібрали майже 600 000 грн на потреби ЗСУ під час RAU Expo 2024

Благодійні фонди зібрали майже 600 000 грн на потреби ЗСУ під час RAU Expo 2024

27.06.2024 02:45
  511
rau

На головній ритейл-події року RAU Eхро 2024 взяли участь численні благодійні фонди й організації, серед яких: благодійний проєкт “Пташки перемоги”, ГО Військова школа “Боривітер”, БФ Гуркіт, БФ Об’єднання світових культур, БФ Руслана Шостака, БО Фонд наступу та ГО “Батарейки, здавайтеся!”

Для цих благодійних організацій та фондів RAU Eхро стала чудовою нагодою закрити збір коштів чи налагодити партнерство. Протягом двох днів заходу вони активно представляли свої ініціативи, проводили аукціони, шукали партнерів та меценатів.

“Для нас, як громадської організації, RAU Expo 2024 – це чудова можливість презентувати діяльність Військової школи “Боривітер”. На нашому стенді відвідувачі могли ознайомитися із діяльністю школи та спробувати себе у ролі оператора FPV БПЛА на симуляторі. Ця подія допомогла нам познайомитись з великою кількістю представників свідомого соціально відповідального бізнесу та налагодити теплі звʼязки. А також зустрітись з постійними партнерами box експрес маркет, Територія мінімальних цін, МНС інвестмент, Імперія холдинг, налагодити співпрацю з якими нам вдалося саме завдяки Асоціації ритейлерів України”, – каже Юлія Похолюк, керівниця відділу партнерств ГО Військова школа “Боривітер”.

Завдяки зусиллям цих організацій та активній участі учасників заходу, було зібрано близько 600 000 гривень на потреби ЗСУ. Кожен донат, кожен внесок робить нашу армію сильнішою та наближає нас до перемоги.

Також під час RAU Expo відбувся благодійний аукціон, організований Фондом Руслана Шостака (проєкт ГеройСаr) та БФ “Пташки перемоги”. На аукціоні були представлені унікальні лоти з підписом генерала Валерія Залужного.

“Ця подія стала важливим етапом у розвитку співпраці з фондом і проєктом ГеройCar зокрема. Ми відвідали її з метою розширення мережі контактів, знайомства з новими потенційними партнерами та підвищенням поінформованості бізнесів, як саме БО “Благодійний фонд Руслана Шостака” може бути корисний. Як результат, відбулися нові знайомства, а також був підписаний меморандум з новим потужним учасником ініціативи “Від малого до великого” – Vodafone Retail. Особиста зустріч з ключовими гравцями галузі та обмін ідеями щодо майбутніх трендів та стратегій у співпраці дає величезну енергію для дії. Наш фонд здобув важливі інсайти і нові контакти, що безперечно підсилило наші можливості впливу, а отже – масштабувало рівень допомоги ЗСУ”, – розповідає Євгенія Бут, CЕО БО “Благодійний фонд Руслана Шостака”.

На RAU Expo 2024 були представлені такі організації:

БО “Благодійний фонд Руслана Шостака”

Фонд спеціалізується на допомозі Силам оборони України та постраждалим від російсько-української війни. Займається евакуацією дітей-сиріт з України під час війни — в рамках проєкту “Дитинство без війни” та придбанням та постачанням для потреб захисників України автоколісного транспорту, його сервісного обслуговування — в рамках проєкту ГеройCar.

ГО Військова школа “Боривітер”

Школа безоплатно навчає військовослужбовців за восьма напрямами підготовки: військове управління, БПЛА, звʼязок, топографія та інші. За 2022-24 роки випустили понад 23 000 курсантів. У школі навчавчаються бійці підрозділів “Азов”, “Kraken”, “Іноземний легіон”, “Третя штурмова бригада”, бригада НГУ “Буревій”, “Вовки Да Вінчі” та інші підрозділи. Також в ГО працює аналітичний центр вивчення та впровадження досвіду Lessons Learned, який проводить дослідження для потреб Генерального штабу та Міноборони. Школа також реалізує спільні проєкти з великими торговельними мережами.

Благодійний проєкт “Пташки перемоги”

Благодійний міжнародний проєкт забезпечує українських захисників на фронті квадрокоптерами різних типів і призначення: від малих розвідувальних до великих бойових моделей, які дозволяють військовим збільшити ефективність операцій та зменшити ризики для життя. Ініціативу реалізовують волонтери Олександр Тіщенко та Ігор Дулин, засновник громадської організація “Добро. Дій”. Спільно з владою, волонтерами, військовими команда збирає кошти, які скеровує на купівлю дронів.

Благодійний фонд Гуркіт

Фонд закуповує і передає підрозділам ЗСУ авто (пікапи, джипи, мікроавтобуси і спеціальний транспорт), дрони, оптику (прилади нічного бачення, приціли, далекоміри, біноклі); обладнання для мобільно-вогневих груп ППО (турелі, прожектори, тепловізійні системи, монітори, комплекти живлення і звʼязку та ін.) та зброю українського виробництва (гранатомети УАГ 40 та ручні гранатомети ФОРТ 600). 

БФ “Об’єднання світових культур” (UWCF)

Фонд проводить збір пожертв для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування з Авдіївки, забезпечуючи їх шкільним приладдям, одягом та гаджетами. Мета – забезпечити дітей шкільним приладдям, одягом, гаджетами до 1 Вересня. Інформація про дітей була розміщена на стенді виставки картин, наданих учасниками благодійного проєкту “Діти-художники для дітей Авдіївки”.  

БО “Фонд наступу”

Фонд спрямований на забезпечення сучасними технічними засобами передових підрозділів національної гвардії України, а також на розвиток програм психологічної реабілітації військових та їх родин.

ГО «Батарейки, здавайтеся!»

Національний екорух, який об’єднав 1.5 млн українців для вирішення проблеми токсичного сміття. Епіцентр, Сільпо, Novus, Jysk, Велмарт, Comfy та ще 200+ компаній вже співпрацюють з ними.

Дякуємо всім, хто приєднався та підтримав наших захисників!


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку