16 українських start-up брендів будуть представлені на ярмарку Unlimit Ukraine

16 українських start-up брендів будуть представлені на ярмарку Unlimit Ukraine

17.11.2016 09:00
  872
rau

Крафтовий ярмарок українських товарів Unlimit Ukraine пройде 19-20 листопада в ТРК Проспект.

Про захід RAU повідомила прес-служба Arricano – девелопера торгово-розважального комплексу. На Unlimit Ukraine свою продукцію представлять нішеві українські виробники, об’єднані в патронатный проект Європейської Бізнес Асоціації: натуральні продукти, соуси і конфітюри, прикраси ручної роботи, природну косметику, текстиль для дому, авторські килими ручної роботи, безкаркасні меблі та скретч-карти.

«В Україні починають розвиватися нові start-up бренди, що гарантують якість вироблених товарів. Це можуть бути продукти харчування, текстиль, і спеціальні прикраси. На ярмарку ми зібрали роботи майстрів різних категорій, щоб показати, наскільки різноманітною може бути етикетка «Made in Ukraine» та «Made with Love» в Україні», – зазначає Валерія Саварец, координатор проекту Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації.

unlimit ukraine

Довідка. ТРК Проспект – включає більше 100 магазинів модного одягу, взуття та аксесуарів, улюблені бренди, супермаркети дитячого одягу, продуктовий гіпермаркет, магазин техніки, велику розважальну зону з кінотеатром «Мультіплекс», паркінг на 1235 машиномісць.

https://rau.ua/made-in-ukraine/names-ua-modateka-made-in-ukraine/


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку