Підбірка кращих мобільних додатків 2016 року для рітейлу за версією Time
Новий сервіс відео-зв’язку з фантастичними функціями, перекладач майбутнього, найкращий спосіб контролю стану банківських рахунків і самий надійний месенджер у світі.
31 жовтня американське видання Time обрало 50 найкращих додатків минулого року. На його думку, смартфони стали б марними іграшками без нового програмного забезпечення, що, як за помахом чарівної палички, спрощує життя з кожним днем. Серед представлених додатків виявилось чимало таких, що можуть бути корисними рітейлерам та іншим фахівцям сфери роздрібної торгівлі. Редакція RAU відібрала найцікавіші.
Tribe
На ринку додатків існує вже чимало подібних Snapchat сервісів для відео-зв’язку, однак функція Magic Word на Tribe Video Massenger може стати вирішальною перевагою перед конкурентами. Якщо співрозмовник назове якийсь термін, Tribe розпізнає про що йде мова і накладе поверх відео значення слова з посиланням на його розтлумачення.
Платформа: iOS і Android
Ціна питання: безкоштовно
Signal
Яким месенджером слід користуватись, щоб повідомлення залишались в секреті? До останнього часу найбільш надійним вважався Telegram Павла Дурова. У 2016 році за версією Time найбільш надійним став додаток Signal, чиїм зашифрованим чатом користуються політики і бізнесмени з усього світу, в тому числі відомий Едвард Сноуден. Signal пропонує повне end-to-end-шифрування, завдяки якому ніхто не може побачити, що ви відправляєте і отримуєте. Працює воно з існуючої адресною книгою рівнл протягом встановленого між двома адресатами сигналу.
Платформа: iPhone і Android
Ціна питання: безкоштовно
Google Translate
Однією з найкрутіших вигаданих штук фантастичного світу Star Trek є універсальний перекладач, який дозволяє екіпажу «Ентерпрайза» на чолі з капітаном Кірком розуміти чужі мови. Наступна по крутості річ, за версією видання Time, — оновлений Google Перекладач, здатний приймати надруковані фрази, вимовлені слова і навіть дорожні знаки, і миттєво переводити їх на інші мови. У великому оновленні минулого року з’явилось багато й інших корисних функцій, в тому числі мовні пакети, які працюють навіть без інтернету.
Платформа: iOS і Android
Ціна питання: безкоштовно
Mint
Mint також не новий додаток, однак у 2016 році він утримав позицію кращого сервісу по контролю витрат і стану банківських рахунків. Mint з’єднується з різними банківськими рахунками, а всі витрати і доходи класифікує, допомагаючи їх легко відстежувати і дотримуватись бюджету. Чудово допомагає в ситуаціях, коли необхідно, наприклад, зробити великі закупівлі і потрібно швидко подивитись, чи є можливість собі це дозволити.
Платформа: iOS і Android
Ціна питання: безкоштовно
Gboard
Додаток від Google Gboard вбудовується в клавіатуру і дозволяє використовувати пошукову систему прямо в месенджері, завдяки чому можна знаходити відповіді на питання, користуватись картою або підбирати заклад, не залишаючи чат. Сервіс був запущений в травні 2016 року, за кілька місяців до запуску Apple-ом його iMessage, і дозволяє взаємодіяти з зовнішніми додатками навіть в режимі набору тексту.
Платформа: Android
Ціна питання: безкоштовно
Streaks
Такі шкідливі звички, як гра Pokemon Go або залипання в Facebook, дуже часто заважають успішному веденню справ. Мета даного додатка щодня нагадувати користувачеві про корисні звички, які він вирішив сформувати в собі. Попередньо у нього вже завантажені такі корисні види діяльності, як пити більше води або більше проводити часу на свіжому повітрі. Додаток настільки успішно стартував у цьому році, що отримало нагороду Apple Design Award.
Платформа: iOS (також додаток для Apple Watch)
Ціна питання: $3,99
Якщо немає часу для ознайомлення з цікавою статтею на RAU, можна зберегти її для читання в зручний час. Доповнення для браузерів Pocket дозволяє завантажити матеріал у зручному форматі, щоб прочитати його зі смартфона, планшета або комп’ютера навіть без підключення до Інтернету.
Платформа: iOS і Android
Ціна питання: безкоштовно
Alto Mail
Версія 2.0 додаток від AOL сканує ваші імейли і візуалізує всю важливу інформацію з ваших листів у вигляді карток, якими легко керувати. Сервіс здатний сортувати за категоріями буквально все — від фотографій і файлів, до рахунків і контактів. Створений для тих перфекціоністів, хто завалений листами, любить все спрощувати і щоб було красиво.
Платформа: iOS і Android
Вартість: безкоштовно