
Топ замовлень навесні: що обирають клієнти на varus.ua


Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) вже вшосте проводить конкурс “Створено жінками”, спрямований на підтримку та заохочення українських підприємниць.
Цього року, як і минулого, конкурс має особливе значення, ставши символом стійкості та незламності українського духу в умовах повномасштабної війни, постійних блекаутів та невизначеності.
Кількість учасниць цьогорічного конкурсу стала рекордною — 425 заявок, що у півтора рази перевищує кількість заявок минулого року. Десять фіналісток, відібраних журі за критеріями оригінальності ідеї, мети проєкту, його презентації, стратегічного бачення, бізнес-плану та інноваційності, отримають не лише грошові кошти на розвиток бізнесу, а й підтримку компаній-партнерів CCIFU, таких як: Air France, Ambassade de France en Ukraine, Cemark, Crédit Agricole, Elle, Forvis Mazars, L’Occitane, Michelin, Servier, Ukrsibbank, Yves Rocher.
Переможниця конкурсу стане частиною французької ділової спільноти, отримавши доступ до її ресурсів та наставництва.
“Попри всі труднощі та виклики воєнного часу, українські підприємиці продовжують демонструвати неймовірну стійкість і цілеспрямованість, — каже директорка CCIFU Мод Жозеф. — Вони не тільки зберігають свої бізнеси, а й створюють нові робочі місця, платять податки, роблять свій внесок в економіку країни. Конкурс “Створено жінками” — це наша можливість підтримати їх, надати їм необхідні ресурси та можливості для подальшого розвитку. Ми вражені кількістю заявок, а також широким спектром інтересів підприємиць — від ресайклінгу та дизайну до металовиробництва та біотехнологій”.
Фіналістки конкурсу:
Церемонія нагородження переможниці конкурсу “Створено жінками-2024” відбудеться 9 липня 2024 року.
Довідка. Конкурс “Створено жінками” проводиться CCIFU щорічно з 2019 року. За цей час він став важливою платформою для підтримки та розвитку жіночого підприємництва в Україні.
Франко-українську торгово-промислову палату (CCIFU) було засновано в 1994 році. Наразі під егідою CCIFU діють близько 150 французьких компаній, а також підприємств під французьким управлінням: від малого й середнього бізнесу до великих міжнародних груп. Головною метою органу є розвиток торговельних відносин між Україною і Францією.
Сила партнерської мережі палати полягає у взаємодоповнюваності напрямків бізнесу, налагоджених ділових зв’язках з владою країни, а також у постійній співпраці з Посольством Франції.