Мережа Varus — серед лідерів за кількістю робочих місць для вимушених переселенців

Мережа Varus — серед лідерів за кількістю робочих місць для вимушених переселенців

21.06.2023 12:40
  1040
Костянтин Симоненко

У 2023 році в Україні офіційно зареєстровані майже 5 млн внутрішньо переміщених осіб, але реальна кількість може досягати позначки у 7 млн. Одна з головних потреб для цих людей — робота, і в цьому питанні велику підтримку державі надає бізнес, в тому числі представники рітейлу.

Як повідомили RAU у прес-службі рітейлера, мережа супермаркетів Varus працевлаштувала 730 вимушених переселенців за 15 місяців повномасштабного вторгнення. “Повномасштабна війна призвела до того, що мільйони людей вимушені були заново влаштовувати своє життя на новому місці. Підтримувати вимушених переселенців та забезпечувати їх робочими місцями — важливе завдання та прояв соціальної відповідальності бізнесу. Мережа Varus з перших днів війни працевлаштовує внутрішньо переміщених осіб та надає їм допомогу”, — розповіла керівник відділу по роботі з персоналом мережі магазинів компанії Varus Олена Семидоцька.

Першою чергою компанія евакуювала своїх співробітників та їхніх близьких з регіонів, де ведуться активні бойові дії. Так, понад 200 працівників Varus виїхали з Донецької області. Окрім допомоги з евакуацією, компанія протягом півроку також забезпечувала своїх працівників із категорії ВПО харчуванням та надавала часткову компенсацію витрат на житло.

“Ми у Varus турбуємось не тільки про своїх покупців, але й про наших працівників. Ми провели велику роботу, щоб забезпечити наших фахівців житлом, речами, посудом та продуктами. Та найголовніше – ми даємо українцям впевненість у майбутньому, адже навіть після повномасштабного вторгнення стабільно і без затримок виплачуємо своїм працівникам заробітну платню”, — говорить Олена Семидоцька.

Вимушених переселенців працевлаштовують в усіх містах, де є супермаркети Varus. Перша хвиля людей прибула до Дніпропетровської області, зокрема до Дніпра, який став одним із найбільших хабів для ВПО з початку вторгнення. З 24 лютого місто офіційно прийняло майже 150 000 осіб — з Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської та інших регіонів України. Майже 500 внутрішньо переміщених осіб отримали роботу у супермаркетах Varus у Дніпрі.

Новим працівникам з категорії ВПО пропонують різні посади: від касирів, вантажників і кухарів до адміністраторів та керівників. Крім того, компанія надає лінійному персоналу можливість обрати новий вектор для розвитку та перекваліфікуватись, наприклад, з касира на пекаря. У Varus впевнені, що тільки об’єднані зусилля держави та бізнесу в цьому напрямку можуть стати рушійною силою для відновлення економіки України.

Довідка. Varus – національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість – 103 супермаркети у різних містах України. Мережа Varus працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини to go і сервіс усвідомлених покупок varus.ua.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку