Де шукати натхнення для ефективних рішень у категорійному менеджменті?
Торговельний простір будь-якого магазину – найцінніший актив. Від уміння ним розпоряджатися залежить оборотність інвестицій та прибутковість рітейлера.
Перше знайомство відвідувача з роздрібною мережею починається з торгової зали. Атмосфера та зовнішня привабливість дозволяють справити позитивне враження. Але як сформувати лояльність до мережі? У цьому допомагає грамотно продуманий асортимент, його викладення та наявність товарів на полиці. Як розв’язувати важливі питання категорійного менеджменту оперативно та ефективно.
Погодьтеся, порожні полиці не тішать відвідувача й можуть відлякати навіть затятих шанувальників мережі. Як знизити Out-of-Stock на 75% і більше, але не заморозити в запасах інвестиції, які так потрібні для розвитку бізнесу? Старі підходи вже не працюють і потрібно постійно щось змінювати у своїй стратегії. Як розуміти, куди рухатись? Тут допоможуть експертні поради.
За знаннями у мерчандайзингу та управлінні поличним простором необхідно йти до практиків. Команда Consulting for Retail – фахівці, за плечима яких понад 15 років упровадження IT-проектів для рітейлу. На сторінках блогу професіонали діляться своїм досвідом та практичними порадами для фахівців категорійного менеджменту.
Зовсім нещодавно на сайті компанії вийшла стаття про те, як визначити необхідну кількість товару в магазині. Експерти торкаються актуального питання, оскільки переповнення полиці та запасів заморожує оборотні кошти. При цьому фахівці пояснюють, як підтримувати достатню насиченість асортименту, оптимальний поличний запас для забезпечення середньоденного продажу та зручного поповнення.
Експерти напрямку МСМ діляться секретами ефективного управління поличним простором, планування магазину та розповідають про графіки ротації товарів.
Якщо ви розмірковуєте, який асортимент на полиці буде оптимальним, вам буде корисна стаття про тонкощі складання планограм. З публікації можна отримати інформацію про сучасні інструменти для автоматизації процесу складання планів і контролю виконання планограм у магазинах.
Якщо не знайшли відповіді на своє запитання, завжди є можливість поставити його спеціалістам компанії. Для запитань на сайті є спеціальна форма.
Довідка. Consulting for Retail (C4R) – міжнародна консалтингова компанія, що працює на ринку понад 6 років. Команда реалізувала 200+ проектів різних масштабів у сфері аудиту, консалтингу та автоматизації бізнес-процесів ритейлу, логістики та дистрибуції. Серед клієнтів компанії – 27 великих торгівельних мереж у 8 країнах.
Читайте також –
C4R за три місяці впровадила систему керування складом для мережі Копійочка