Головна > Новини > Новини компаній > Анна Чуботіна призначена генеральною директоркою Arricano
Анна Чуботіна призначена генеральною директоркою Arricano

Анна Чуботіна призначена генеральною директоркою Arricano

Рада директорів девелоперської компанії Arricano Real Estate plc, яка керує низкою ТРЦ в Києві та регіонах України, призначила Анну Чуботіну генеральною директоркою на постійній основі.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба Arricano, відповідне рішення було затверджено зборами Ради директорів від 12 грудня. Раніше, з 20 вересня цього року, Анна керувала компанією в якості виконуючого обов’язки СЕО після того, як Arricano залишив Михайло Меркулов.

«Для мене це велика честь та особистий виклик очолити компанію, яка у багатьох аспектах є лідером на ринку торгової нерухомості України. Ми і надалі будемо фокусуватися на підвищенні ефективності та дохідності наших діючих торгово-розважальних центрів та розвитку нових проектів, які знаходяться на стадії девелопменту. Наші пріоритети – це посилення конкурентних переваг кожного ТРЦ як у Києві, так і в регіонах, пошук нових форматів взаємовигідної співпраці з орендарями, результативних інструментів маркетингового просування, розвитку команди та інновацій у площині менеджменту», – прокоментувала Анна Чуботіна.

В свою чергу голова Ради директорів Arricano Урмас Сомелар відзначив, що для ринку України професійно-кар’єрний шлях Анни – це гарний приклад того, як зростати разом із розвитком очолюваної нею компанії, брати на себе відповідальність та досягати поставленої мети.

«Ми раді повідомити, що Анна Чуботіна призначена генеральною директоркою на постійній основі. Адже в неї значущий досвід у галузі управління комерційною нерухомістю, в тому числі, з березня 2016 року, у компанії Arricano. На позиції виконувачки обов’язків Анна проявила себе як блискуча топ-менеджерка. Рада директорів вірить, що керівництво компанією знаходиться в надійних руках, щоб зростати та досягати поставлених цілей», – сказал Урмас Сомелар.

Нагадаємо, Анна Чуботіна (40 років) володіє більш ніж 17-річним досвідом роботи в сфері комерційної нерухомості, дев’ять з яких були в JLL Україна. Вона працювала з такими компаніями як ТОВ «СвітЛенд Україна», King Cross Group, DCH Real Estate і Kray Property. А в березні 2016-го була призначена директором департаменту торгових площ Arricano. Анна закінчила романо-германський філологічний факультет Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, а також отримала ступінь з економіки та маркетингу в Київському національному торговельно-економічному університеті.

ДовідкаArrіcano – один з найбільших девелоперів і мережевих операторів торгово-розважальних комплексів в Україні. Arricano володіє найбільшим в країні портфоліо реалізованих ТРК, загальна орендна площа яких становить більше 212 000 кв. м.

Портфель компанії географічно диверсифікований за рахунок активів в різних регіонах України: Київ – ТРЦ РайON і Проспект, Кривий Ріг – ТРК Сонячна Галерея, Запоріжжя – ТРК City Mall. На стадії девелопменту в компанії знаходяться ще три проекти.

Читайте також –

В мережі АТБ-маркет новий генеральний директор: колишній пішов на підвищення

Про автора