В мережі АТБ-маркет новий генеральний директор: колишній пішов на підвищення

В мережі АТБ-маркет новий генеральний директор: колишній пішов на підвищення

09.12.2019 12:01
  940
Виктор Нагорский

Корпорація АТБ розширила Раду директорів до п’яти осіб, а також призначила нового в.о. генерального директора мережі АТБ-маркет.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомили RAU в прес-службі АТБ, структурні зміни в Раді директорів корпорації та керівництві мережі магазинів відбулися 1 грудня. Зокрема, з цієї дати до складу Ради увійшов Дмитро Євтєєв, який раніше обіймав посаду генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».

Таким чином, Рада директорів корпорації було розширено до п’яти чоловік. Крім Євтєєва, до неї входять Борис Марков (голова Ради, генеральний директор корпорації АТБ), Ігор Яцута (перший заступник генерального директора), Юрій Гусєв (заступник генерального директора з безпеки) і Олександр Токар (заступник генерального директора).

Що стосується позиції генерального директора мережі АТБ-маркет, то цю посаду зайняла Наталія Шаповалова, яка раніше обіймала пост заступника гендиректора. Ось тільки поки що новий керівник буде працювати з приставкою в.о.

Нагадаємо, це вже не перші кадрові зміни в топ-менеджменті АТБ-маркет в поточному році. У серпні пост директора з маркетингу мережі залишив Костянтин Мельников, який пропрацював у найбільшій українській мережі магазинів близько десяти років. Його місце зайняв Валерій Бондар, який раніше працював в мережах супермаркетів Клас, Varus і Брусничка.

Довідка. АТБ-Маркет — найбільша в Україні мережа магазинів. Станом на кінець першого півріччя 2019-го вона налічувала 1022 магазина в більш ніж 260 населених пунктах країни. Товарообіг мережі за 2018 рік склав 103,6 млрд грн. У першому півріччі 2019 року компанія збільшила товарообіг на 23% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 59,4 млрд грн (з ПДВ).

Мережа АТБ-маркет входить до корпорації АТБ – об’єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації також входять кондитерська фабрика Квітень, м’ясна фабрика Фаворит Плюс та інші.

Читайте також –

Керівником розвитку мережі Master Zoo призначений колишній менеджер Сільпо і UTG


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Перша в історії креативна директорка компанії Swarovski Джованна Енгельберт працює над тим, щоб бренд став привабливим для...
time icon  
  118
Усі новини ринку